Zaprojektuj etui na Sony Xperia 5 II z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui z nadrukiem do Sony Xperia 5 II

Poszukując idealnego etui z nadrukiem na smartfon Sony Xperia 5 II, możesz wybrać albo gotową obudowę z jednym z wielu dostępnych w ofercie naszego sklepu wzorów, albo wykorzystać nasz kreator etui. Polecamy skorzystanie z tej drugiej opcji, ponieważ stanowi ona doskonałą zabawę, którą wieńczy piękny efekt w postaci w stu procentach oryginalnej obudowy. Wykorzystując nasz kreator etui, stwórz case ze swoim zdjęciem lub zaprojektuj etui z dowolnym motywem graficznym. Obrazki oraz napisy możesz dodawać z galerii zawartych w kreatorze, ale także z pamięci swojego urządzenia.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Obudowa z własną grafiką doskonale sprawdzi się na własny użytek, jak i w formie etui na prezent. Zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, które będzie nawiązywać do indywidualnego gustu oraz preferencji swojego przyszłego właściciela. Warto pamiętać o tym, że case na telefon towarzyszy nam każdego dnia, dlatego należy zadbać, aby akcesorium to poprawiało nam humor. Wykorzystując nasz kreator etui, możesz zaprojektować nie tylko case ze swoim zdjęciem, ale również etui z motywującym Cię napisem lub zabawnym obrazkiem. Stwórz minimalistyczny projekt lub rozbudowany o wiele elementów kolaż. To od Ciebie zależy, jaki ostatecznie charakter przybierze gotowa obudowa.

Jaki potencjał ma Sony Xperia 5 II?

Smartfon Sony Xperia 5 II zachowuje klasyczną estetykę Sony, posiadając charakterystyczny, prostokątny kształt i szersze obramowanie do góry i u dołu ekranu. Panoramiczny wyświetlacz gwarantuje jakość Full HD doskonale sprawdzającą się do oglądania filmów czy po prostu surfowania po sieci. Energooszczędne podzespoły razem z baterią 3800 mAh umożliwiają długi czas pracy. Smartfon wyróżnia się wyjątkową wydajnością – serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 865, którego pracę wspiera aż 8 GB pamięci RAM. Jak w każdym smartfonie Sony, duży nacisk postawiono także na możliwości fotograficzne. Tylny aparat korzysta z czterech obiektywów, w których skład wchodzi osobny rejestrator głębi ostrości.