61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na Sony Xperia L4 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Wykorzystaj nasz kreator etui, by stworzyć etui z własnym nadrukiem

Chociaż internet pęka w szwach od nieskończonej ilości etui z nadrukiem, niektórzy mogą mieć problem z wyborem idealnego akcesorium. Wynika to z wielu powodów, na przykład oryginalnego gustu, nietypowych zainteresowań lub chęci do stworzenia czegoś własnego. Korzystając z dostępnego na naszej stronie kreatora etui, możesz jednak zaprojektować etui z własnym nadrukiem. Stwórz własną obudowę, która będzie w 100% niepowtarzalna. Nadaj jej dowolny kolor i dodaj jakie tylko pragniesz elementy graficzne. Każda warstwa dodana do kreatora etui podlega skalowaniu, obracaniu, duplikowaniu czy zarządzaniu kryciem. Gotowe etui z własnym nadrukiem prezentuje się więc w pełni profesjonalnie, niezależnie od Twojego doświadczenia w roli grafika.

Sony Xperia L4 – obudowa z własną grafiką czy case ze swoim zdjęciem?

Ponieważ Sony Xperia L4 to smartfon fotograficzny, aż prosi się, by zaprojektować do niego case ze swoim zdjęciem. Może być to nawet fotografia wykonana właśnie tym telefonem. Case ze swoim zdjęciem może posłużyć także w formie etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Postaw na minimalizm i zaprojektuj etui wyłącznie z samym zdjęciem lub wzbogać swój projekt. Obudowa z własną grafiką może zawierać dodatkowo obrazki lub napisy. Kreator etui prezentuje bogatą galerię fontów, które nadadzą estetyczny kształt przygotowanemu przez Ciebie podpisowi.

Czym wyróżnia się smartfon Sony Xperia L4?

6,2-calowy telefon Sony Xperia L4 reprezentuje niską półkę cenową, zachowuje przy tym jednak wysoką jakość wykonania i dobre parametry fotograficzne. Duży i wygodny ekran wyświetla obraz w jakości HD+. Z tyłu obudowy znajduje się potrójny aparat fotograficzny. Bazuje na obiektywie superszerokokątnym, szerokokątnym oraz obiektywie do odczytu głębi. Do pracy Xperia wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 oraz 3 GB pamięci RAM. Zastosowany w telefonie akumulator ma pojemność 3580 mAh. Pamięć wewnętrzna dostępna dla użytkownika wynosi 64 GB, jednak w razie potrzeby można stosować także kartę pamięci do 512 GB.