CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Sony Xperia X z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Nowy telefon od Sony napędzany jest przez bardzo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 650, który wyposażony jest w dwa rdzenie taktowane zegarem 1,8 GHz i cztery rdzenie pomocnicze z zegarem 1,2 GHz. Dobrą wydajność grafiki zapewnia układ graficzny Adreno 510. Na przednim panelu znalazł się doskonałej jakości wyświetlacz w technologii IPS, który zapewnia wyświetlanie grafiki z jakością FullHD (1080 x 1920 pikseli). Bardzo dobre wyniki przetwarzania danych są efektem zastosowania aż 3 GB pamięci RAM. Nie mogło też zabraknąć możliwości instalacji dwóch kart SIM w wersji nanoSIM.

Zasilanie stanowi tutaj stały akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.620 mAh. Xperia X wyróżnia się smukła linią – jej grubość to zaledwie 7,9 milimetra. Urządzenie komunikuje się z systemem nawigacji GPS i GLONASS i posiada czujnik biometryczny. Zgodnie z tradycją Xperia oferuje możliwość wyboru spośród kilku wersji kolorystycznych obudowy.
Nawet piękna obudowa Sony może się znudzić – wtedy pozostaje jedynie pogodzić się z tym faktem, wymienić telefon lub… dopasować go do swoich potrzeb z pomocą etui z własnym nadrukiem. Dostępny na stronie kreator etui pozwala w łatwy sposób zaprojektować i zamówić etui z własnym zdjęciem. Projekt etui wykonuje się intuicyjnie i niemal automatycznie – nie potrzeba do tego znajomości żadnego programu graficznego. Obudowa z własnym nadrukiem pozwala spersonalizować swój telefon i sprawić, że stanie się on prawdziwym wyznacznikiem indywidualnego stylu posiadacza. Dodatkową zaletą jest oczywiście to, ze telefon otrzyma pełnowartościowy futerał na telefon, który ochroni cenny aparat przed zarysowaniami, brudem i uszkodzeniami. Wysoka jakość, możliwość personalizacji i atrakcyjna cena – oto największe zalety naszej wyjątkowej oferty.