61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty

Zaprojektuj etui na Wiko View 3 z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

Wiko View 3 - zaprojektuj wymarzony case

Skorzystaj z udostępnionej przez nas aplikacji, jaką jest kreator etui, by zaprojektować case idealnie pasujący do Twojego Wiko View 3. Umożliwiamy zaawansowane opcje edycji, począwszy od wyboru własnej grafiki lub zdjęcia, po ich skalowanie i obracanie. Case ze zdjęciem możesz dodatkowo opatrzyć inspirującym lub zabawnym napisem – ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia! Nie musisz jednak tworzyć wyłącznie do obudowy z własnym nadrukiem. Stwórz własne etui na telefon, używając także licznych grafik z udostępnionej przez nas galerii. Znajdziesz tam aktualnie będące na topie motywy, takie jak marmur, vintage, rośliny czy zwierzęta. Układaj je w ciekawe kolarze, zmieniając ich wielkość oraz kolor.

Zalety spersonalizowanego Wiko View 3

Smartfon towarzyszy Ci przez większość dnia, dlatego warto, by jego wygląd sprawiał Ci radość. Etui na telefon nie musi pełnić wyłącznie funkcji ochronnej – powinno także stanowić ozdobę. Koniec z powtarzalnością, znacznie lepiej otaczać się przedmiotami, które naprawdę coś dla nas znaczą. Case ze zdjęciem przykładowo może przypominać Ci o miłych chwilach z wakacji. Możesz także posłużyć się fotografią ukochanej osoby lub Twojego domowego pupila. Projektowanie obudowy z własnym nadrukiem to również popis dla Twojej kreatywności – możesz wyrazić swoje usposobienie, gust oraz zainteresowania. Do nowoczesnego Wiko View 3 warto wybrać taki case, który podkreśli elegancję telefonu. Zaprojektuj etui w 100% indywidualnie lub skorzystaj z gotowych motywów udostępnionych w galerii.

Wiko View 3 - specyfikacja modelu

Smartfon Wiko View 3 wyróżnia się panoramicznym ekranem z wąskim obramowaniem. Posiada przedni aparat do selfie, który wyposażono w technologię dużego piksela oraz przysłonę 2.0. W efekcie jesteśmy w stanie wykonać jasne, wysokiej jakości zdjęcia, także nocą. Tylny aparat o matrycy 13 Mpx wyposażono w funkcję Auto Scene Detection, dzięki której możemy uzyskać na zdjęciach estetyczną głębię i efekty upiększające. Wiko View 3 zapewnia Ci dodatkową prywatność, ponieważ dysponuje czytnikiem linii papilarnych. Nowoczesny design smartfona możesz wzbogacić poprzez zaprojektowanie obudowy z własnym nadrukiem.