Zaprojektuj etui na Xiaomi Mi 10 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stwórz etui na telefon Xiaomi Mi 10

W dzisiejszych czasach etui na telefon to już coś więcej niż tylko forma ochrony urządzenia. Case na telefon może być ozdobą, szczególnie ten, którego projekt stworzymy samodzielnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy prosty, a zarazem zaawansowany kreator etui. Można stworzyć w nim profesjonalnie prezentujący się case na dowolny model telefonu, który będzie zawierać wyłącznie wybrane elementy graficzne. Co ważne, w projekcie etui na telefon możemy umieścić własne zdjęcia i grafiki. Case z własnym zdjęciem stanowi doskonałą okazję do wykorzystania sentymentalnych fotografii, na przykład ze swoimi dziećmi, ukochaną osobą lub zwierzakiem.

Dlaczego warto zaprojektować własne etui na telefon?

Zaprojektuj etui w udostępnionym przez nas kreatorze, aby móc cieszyć się w 100% oryginalnym motywem. Obudowa na telefon z własnym nadrukiem może odzwierciedlać Twój styl bycia, hobby, pasje oraz zainteresowania. Stwórz etui zgodne z Twoim poczuciem humoru, umieszczając na nim na przykład zabawny napis. Każdy element graficzny, który dodasz do kreatora, podlega obracaniu, skalowaniu czy duplikacji. W razie potrzeb udostępniamy także bogatą galerię gotowych grafik, które możesz wykorzystać do swojego projektu etui na telefon. Dopasowana do Twoich indywidualnych wymagań obudowa na telefon będzie podnosić Cię na duchu za każdym razem, gdy na nią spojrzysz.

Specyfikacja techniczna Xiaomi Mi 10

Flagowiec Xiaomi Mi 10 to jeden z najwydajniejszych smartfonów na rynku. Jego 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED zachwyca bogactwem kolorów dzięki wysokiej rozdzielczości. Mimo że smartfon waży zaledwie 208 g, zawiera bardzo pojemną baterię 4780 mAh wspierającą technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4+. Do wyboru mamy Xiaomi Mi 10 w dwóch konfiguracjach sprzętowych: z 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej i 8 lub 12 GB RAM. Smartfon wyposażono w poczwórny, tylny aparat fotograficzny, którego główny obiektyw posiada matrycę o wielkości 108 Mpx. Spore udogodnienie stanowi również dostęp do DualSIM, NFC oraz czytnika linii papilarnych bezpośrednio w ekranie urządzenia.