CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Xiaomi Mi 10 Ultra z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 109
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Obudowa z własną grafiką do Xiaomi Mi 10 Ultra

Jako posiadacz nowego smartfona Xiaomi Mi 10 Ultra, z pewnością chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego urządzenia. Pamiętaj jednak, że etui na telefon może stanowić także dodatkową ozdobę. Jeśli chcesz stać się posiadaczem całkowicie oryginalnej obudowy, która całkowicie pokrywa się z Twoim gustem i preferencjami, zaprojektuj etui z własnym nadrukiem w udostępnionym przez nas kreatorze. Twoja obudowa z własną grafiką może nawiązywać do Twojego indywidualnego gustu oraz zainteresowań. To od Ciebie zależy jej kolorystyka oraz liczba i układ poszczególnych elementów graficznych. Stwórz własną obudowę na przykład z inspirującym Cię cytatem lub zabawnym napisem. Do etui z nadrukiem możesz wykorzystać dowolne zdjęcie lub obrazek.

Jak możesz wykorzystać nasz kreator etui?

Dostępny na naszej stronie kreator etui to całkowicie darmowa, intuicyjna w obsłudze aplikacja. Możesz dodawać do niej dowolne zdjęcia, obrazki oraz napisy – także z pamięci swojego urządzenia. Każdy element graficzny dodany do projektu etui z nadrukiem podlega Twojej zaawansowanej edycji. Możesz obracać go, skalować oraz zarządzać jego przezroczystością. W razie potrzeby do Twojej dyspozycji pozostaje wbudowany w kreator etui prosty edytor tekstu oraz galeria obrazów. Za pomocą kreatora stworzysz zatem zarówno efektowny case ze swoim zdjęciem, jak i oryginalne etui na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Xiaomi Mi 10 Ultra – parametry techniczne smartfona

Flagowiec Xiaomi Mi 10 Ultra charakteryzuje wysoka estetyka oraz wydajność. Smartfon posiada ekran klasy AMOLED o przekątnej 6,67 cala, który wyświetla obraz w jakości Full HD+. Dzięki odświeżaniu obrazu 120 Hz i ośmiordzeniowemu procesorowi z taktowaniem na poziomie 2.84 GHz smartfon doskonale nadaje się do grania w gry. W zależności od wyboru konkretnego wariantu urządzenia pamięć RAM wynosi 8, 12 lub nawet 16 GB. Wysoka moc obliczeniowa sprawdzi się podczas obsługi wielu wymagających aplikacji. Tylny, poczwórny aparat fotograficzny bazuje na obiektywie standardowym 48 Mpx, a także szerokokątnym, portretowym oraz teleobiektywie.