CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Xiaomi Redmi Go z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 109
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Go - zaprojektuj wymarzony case

Szukasz możliwości oryginalnego wyrażenia swojej osobowości? Zaprojektuj etui na telefon, używając do tego celu kreatora dostępnego na stronach etuo.pl, a zyskasz niepowtarzalną obudowę ozdobioną własnymi zdjęciami. Możesz też wybrać jeden z gotowych już wzorów z bogatej bazy dostępnej w sklepie internetowym etuo.pl. Kreator etui jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu każdy będzie w stanie stworzyć pokrowiec z własnym zdjęciem. Wystarczy tylko pamiętać, aby użyć fotografii o możliwie najwyższej jakości i wielkości co najmniej 640 x 480 pikseli. Dzięki temu obudowa z własnym nadrukiem będzie bardziej efektowna. Pamiętaj także, aby wypełnić wybranym zdjęciem całą ramkę na Twój model smartfona lub stworzyć kolaż z przyciętych kilku zdjęć, na których można zastosować efekt przenikania. Docelową barwą, na której nadrukowane jest zdjęcie jest kolor biały, więc jeśli marzy Ci się inne tło, wybierz pasujący Ci odcień.

Zalety spersonalizowanego Xiaomi Redmi Go

Spersonalizowany case lub etui silikonowe nie tylko dopełnią stylizacji Twojej lub bliskiej Ci osoby, ale także skutecznie chronią aparat przed efektami wypuszczenia go z rąk na ziemię lub zarysowania czy zaplamienia przy noszeniu go w torebce i kieszeni. Obudowy dostępne w sklepie internetowym etuo.pl, na których możliwe jest wykonanie nadruków to m.in. osłonki silikonowe, etui typu portfel, gdzie poza smartfonem jest miejsce na karty bankomatowe lub pojedynczy banknot oraz obudowy z klapką chroniącą ekran. Wszystkie wykonane są z materiałów o wysokiej jakości, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.

Xiaomi Redmi Go - specyfikacja modelu

Xiaomi Redmi Go to budżetowy smartfon chińskiego producenta telefonów komórkowych wyposażony w 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Z tego też względu jest to propozycja dla klientów, którym niekoniecznie zależy na szybkości działania i wydajności telefonu, bo używają go głównie do rozmów telefonicznych. Na dane użytkownika przeznaczone zostało 8 lub 16 GB pamięci, którą można rozbudować maksymalnie do 128 GB używając karty microSD. Atutem aparatu jest natomiast dość długo działająca bateria o pojemności 3000 mAh.