Zaprojektuj etui na Xiaomi Redmi K30 Pro z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj własne etui z nadrukiem do Xiaomi Redmi K30 Pro

Obudowa chroniąca Twój smartfon wcale nie musi prezentować powtarzalnego nadruku, który posiada co druga osoba w Twoim otoczeniu. Jeżeli chcesz wyróżnić swoje akcesorium, zaprojektuj etui z własnym nadrukiem, wykorzystując nasz kreator etui. Stwórz etui odpowiadające Twojemu własnemu poczuciu estetyki, nie idąc na jakiekolwiek kompromisy. Może być to na przykład case ze zdjęciem, do którego użyjesz fotografii bliskiej Ci osoby lub innego zdjęcia przywołującego dobre wspomnienia. Obudowa z własną grafiką może uwzględniać także napisy, do których wykonania możesz użyć dowolnego fontu udostępnionego w galerii kreatora. To od Ciebie zależy, czy nadruk ma być zabawny, czy może inspirujący.

Na po pozwala nasz kreator etui?

Wykorzystując udostępniony na naszej stronie kreator etui, możesz liczyć na szerokie możliwości edycyjne. Co jednak ważne, kreator etui jest prosty w obsłudze i nie potrzeba doświadczenia graficznego, aby móc stworzyć własne etui z nadrukiem. Każdy element graficzny dodany do kreatora podlega obracaniu, skalowaniu, duplikowaniu oraz zarządzaniu kryciem. Pozwala to na stworzenie przemyślanego, szczegółowego motywu, którego nie posiada nikt inny na świecie. Kreator możesz wykorzystać także do zaprojektowania etui na prezent. Obudowa z własną grafiką z pewnością będzie chętnie użytkowana przez bliską Ci osobę, a Ty popiszesz się znajomością na temat jej gustu i poczucia estetyki.

Xiaomi Redmi K30 Pro – czym charakteryzuje się ten smartfon?

Obsługujący najnowszy standard sieci 5G Xiaomi Redmi K30 Pro posiada bardzo duży ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala, który wyświetla obraz w jakości Full HD+. Z ekranem zintegrowano również czytnik linii papilarnych. Wewnątrz telefonu umieszczono wydajny, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapddragon 865 wspomagany przez 6 lub 8 GB pamięci oraz układ graficzny Adreno 650. Do Twojej dyspozycji pozostaje 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wybranej przez Ciebie konfiguracji sprzętowej). Bateria o pojemności 4700 mAh pozwala na swobodne użytkowanie smartfona przez długi czas.