Zaprojektuj etui na Xiaomi Redmi K30 Ultra z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zaprojektuj etui do Xiaomi Redmi K30 Ultra

Chcąc zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi swój smartfon Xiaomi Redmi K30 Ultra, możesz wybrać jedno z efektowych, gotowych etui z nadrukiem dostępnych w ofercie naszego sklepu. Jeśli jednak planujesz zakup case’a silikonowego lub futerału w formie książkowej, warto rozważyć także etui z własnym nadrukiem. Stwórz własną obudowę lub zaprojektuj etui na prezent dla bliskiej Ci osoby. Twoja obudowa z własną grafiką może mieć dowolny wygląd, dzięki czemu stanie się całkowicie oryginalna. Możesz zaprojektować choćby case ze swoim zdjęciem, do którego użyjesz dowolnej fotografii. To Ty decydujesz o tym, jaką kolorystykę oraz wzór ma mieć Twoje etui z nadrukiem.

Na co pozwala nasz kreator etui?

Dostępny w naszej ofercie kreator etui to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja, którą mogą obsługiwać nawet osoby bez doświadczenia w projektowaniu graficznym. Kreator etui pozwala na dodawanie dowolnych zdjęć, obrazków oraz napisów – także z pamięci własnego urządzenia. Każdy element graficzny dodany do projektu etui z własnym nadrukiem podlega zaawansowanej edycji. Można dowolnie skalować go i obracać, ale także duplikować czy zarządzać jego kryciem. Do dyspozycji użytkownika pozostaje wbudowana w kreator etui galeria obrazów i prosty edytor tekstu z wieloma estetycznymi krojami pisma.

Czym charakteryzuje się Xiaomi Redmi K30 Ultra?

Wysokiej klasy Xiaomi Redmi K30 Ultra posiada 6,77-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ o odświeżaniu obrazu z częstotliwością 120 Hz. Dzięki wąskiemu obramowaniu bez notcha na przedni obiektyw obraz wypełnia maksimum przewidzianej przestrzeni. Niesamowite wrażenia wizualne, 6 GB RAM oraz wysoka wydajność procesora MediaTek Dimensity pozwala na obsługę nawet najbardziej wymagających gier i aplikacji. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 128 GB pamięci wewnętrznej. Wewnątrz obudowy znajduje się duża bateria o pojemności 4400 mAh, która wspiera ładowanie o mocy 33W. Z tyłu obudowy znajduje się poczwórny aparat fotograficzny o matrycach Sony. Przedni aparat do selfie korzysta natomiast z matrycy Samsung o wielkości 20 Mpx.