CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Zaprojektuj etui na Xiaomi Redmi Note 8 z własnym nadrukiem

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 108
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi Note 8 – zaprojektuj wymarzony case

Nasze telefony są coraz większe, coraz droższe, ale także coraz bardziej delikatne i podatne na uszkodzenia, głównie dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanej technologii. To sprawia, że musimy je chronić nie tylko przed zarysowaniami i zabrudzeniem, ale także przed uszkodzeniami spowodowanymi na przykład ich upadkiem. Poza coraz powszechniejszymi foliami i szkłami ochronnymi dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie naszego telefonu w poręcznym i jednocześnie spersonalizowanym etui na telefon. Na stronie etuo.pl nie tyko możemy wybrać dowolne pokrowce na telefon z nadrukami, ale także stworzyć je samodzielnie. Taka obudowa z własną grafiką będzie wyrazem waszej kreatywności, dopasowanym do waszych upodobań czy nastroju i sprawi, że wasz telefon stanie się w pełni spersonalizowany i unikalny.

Zalety spersonalizowanego Xiaomi Redmi Note 8

Jeśli zainteresowała cię możliwość posiadania telefonu ozdobionego własnoręcznie wykonanym zdjęciem nie czekaj i stwórz własny nadruk na obudowie. Można to z łatwością zrobić przy pomocy kreatora na stronie etuo.pl. Zaprojektuje etui na telefon dla kogoś bliskiego - jest to świetny pomysł na prezent lub oznaka, że pamiętasz o niej i znasz jej gust. Wykonanie takiego etui jest możliwe na różne modele telefonów, również na Xiaomi Redmi Note 8. Można wybrać rodzaj etui spośród kilku wariantów: klasyczny silikonowy case z własnym zdjęciem, gustowny pokrowiec z okładką lub praktyczny futerał typu portfel z magnesem i miejscem na karty.

Xiaomi Redmi Note 8 – specyfikacja modelu

Telefon Xiaomi Redmi Note 8 to wybór idealny dla pasjonatów fotografii, uwieczniania wspomnień w formie filmów i osób doceniających dobrą grafikę. Telefon może między innymi nagrywać w zwolnionym tempie lub przy użyciu obiektywu szerokokątnego. Zaawansowane możliwości w tym aspekcie oraz wytrzymała bateria sprawią, że aparat przestanie być potrzebny nawet najbardziej wymagającym. Dodatkowymi atutami jest krótki czas ładowania baterii, stabilność połączeń internetowych oraz dobra wydajność procesora, co jest ważne zwłaszcza dla graczy. Ten model Xiaomi jest na bardzo wysokim poziomie zwłaszcza biorąc pod uwagę jest stosunkowo niską cenę.