61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Zaprojektuj etui na ZTE Blade V10 Vita z własnym nadrukiem

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż

 

 
   

ZTE Blade V10 Vita – zaprojektuj wymarzony case

Skorzystaj z aplikacji online, aby zaprojektować własne etui na smartfon ZTE Blade V10 Vita. Do stworzenia obudowy ze swoim nadrukiem możesz wykorzystać zarówno wykonane przez Ciebie zdjęcia i grafiki, jak i gotowe wzory i motywy udostępnione w galerii. Każdy element dodany do projektu podlega skalowaniu, obracaniu, duplikowaniu oraz modyfikacji krycia. Case ze zdjęciem możesz wykonać na podstawie pojedynczej fotografii, ale także z użyciem własnoręcznie stworzonego kolażu. Kreator etui pozwala na dodawanie tekstu do projektu – on także podlega skalowaniu oraz modyfikacjom kolorystycznym. Do wyboru pozostaje szeroka gama estetycznych fontów.

Zalety spersonalizowanego ZTE Blade V10 Vita

Pierwszym krokiem w kreatorze etui jest wybór modelu telefonu. Wskazując ZTE Blade V10 Vita, masz gwarancję tego, że będzie zgadzać się rozmiar obudowy. W odpowiednich miejscach będą także wycięcia na ważne komponenty, np. przycisk zasilania czy obiektyw aparatu. Spersonalizowane etui w żaden sposób nie odbiega jakością od gotowych produktów. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na zakup futerału w formie książkowej, czy też klasycznego, silikonowego case’a – etui jest odporne na odkształcenia i łatwo się je czyści. Przewaga nad gotowymi obudowami to niepowtarzalność Twojego wzoru. Może on też nawiązywać do Twoich zainteresowań, które niekoniecznie pokrywają się z aktualnymi trendami.

ZTE Blade V10 Vita – specyfikacja modelu

6,26-calowy ZTE Blade V10 Vita posiada smukłą i nowoczesną konstrukcję. Zaokrąglony, szklany ekran IPS otacza ultra cienka ramka z notchem w kształcie kropli wody. W urządzeniu zastosowano ośmiordzeniowy procesor, a także 3 GB pamięci RAM. Imponującą pojemność posiada pamięć wewnętrzna telefonu, równa 64 GB. Możemy uzupełnić ją o dodatkowe 256 GB, stosując zewnętrzną kartę pamięci. Pozwala to na przechowywanie w smartfonie dużej biblioteki plików, na przykład zdjęć, dokumentów tekstowych oraz muzyki. Podwójny tylny aparat fotograficzny udostępnia wiele przydatnych funkcji. Możemy przykładowo manualnie ustawiać ISO, ostrość oraz ekspozycję. Dzięki automatycznym trybom telefon wykonuje zdjęcia panoramiczne, a także HDR-y.