CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Etui na telefon ZTE Blade A5 (2019)

Etui na model ZTE Blade A5 (2019)


?

Zobacz jak sprawdzić model telefonu

Smartfon ZTE BLade A5 (2020), to zupełnie inny model

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

ZTE Blade A5 2019 – szeroki wybór case i etui

Zabezpiecz swój smartfon ZTE Blade A5 2019, dopasowując do niego odpowiednie etui na telefon. Możesz wybierać wśród szerokiej gamy rozmiarów, wzorów i kolorów. Jeszcze niedawno prawdziwą furorę robiły gumowe case’y w kształcie postaci z bajek, teraz na topie są brokatowe obudowy z płynem, dzięki czemu odbijające światło drobinki „pływają” w ich wnętrzu. Stale niesłabnącą popularnością cieszą się klasyczne pokrowce z nadrukami – do swojej dyspozycji mamy niezliczoną ilość wzorów, w których dominuje geometria, przyroda, inspirujące cytaty oraz krajobrazy. Dla bardziej kreatywnych posiadaczy smartfonów dobrą alternatywę stanowi również możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego motywu i zlecenie go do wydruku na pasującej obudowie. Podczas doboru etui pamiętajmy o tym, że musi ono pasować na ZTE Blade A5 2019 – uwzględniając jego rozmiar oraz rozmieszczenie obiektywów, głośników i klawiszy funkcyjnych.

Zabezpiecz swój model ZTE Blade A5 2019

Najłatwiej ochronisz obudowę ZTE Blade A5 2019 poprzez case silikonowy lub plastikowy. Warto jednak wybrać pierwszy wariant futerału, ponieważ jest on bardziej elastyczny, a przez to odporniejszy na pęknięcia. Do dodatkowej ochrony wyświetlacza lepiej użyć obudowy ze specjalnym rantem lub etui książkowego, które posiada wygodną klapkę na zatrzask magnetyczny. Dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach lub posiadających małe dzieci dobrym rozwiązaniem mogą być pokrowce pancerne. Są one wykonywane z materiałów przeciwwstrząsowych i chronią także ekran telefonu przy upadku na płaską powierzchnię. Jeśli nie używamy etui z klapką, do stałej ochrony wyświetlacza najlepiej wykorzystać specjalne szkło hartowane.

ZTE Blade A5 2019 – specyfikacja

ZTE Blade A5 2019 posiada 5,45-calowy ekran panoramiczny pozwalający na odtwarzanie obrazu w rozdzielczości 1440 x 720 px. Serce smartfona stanowi wydajny procesor UNISOC, który umożliwia szybką, płynną pracę urządzenia w systemie operacyjnym Android 9.0. Prosty, minimalistyczny design telefonu jest tutaj zaletą – wyświetlacz posiada wąską ramkę, a obudowa nie zawiera żadnych wyróżników. Smartfon wyposażono w dwa aparaty fotograficzne: tylni 18 Mpx i przedni 8 Mpx.