CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

 


KIM JESTEŚMY?
Sklep internetowy etuo istnieje na rynku od połowy 2014 roku. Lata intensywnej działalności pozwoliły na dynamiczny rozwój, który zaowocował pozycją jednej z największych platform sprzedażowych w swej branży.
CO ROBIMY?
Sklep etuo oferuje etui i akcesoria do niemal wszystkich smartfonów dostępnych na rynku.
NASZA MISJA
Bogata oferta sprzedażowa oraz nakierowanie na potrzeby klienta - to główne wyznaczniki misji naszego sklepu.CO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE? 

 

GARŚĆ CIEKAWOSTEK
· nasze produkty dostępne są w 13 krajach
· posiadamy ponad 1000 wzorów etui
· działamy nieprzerwanie od 2014 roku
· ok. 1 500 000 - tyle produktów znajdziesz na naszej stronie
· obsłużyliśmy ok. 2 000 000 zadowolonych klientów
 


ZAJRZYJ JAK PRACUJEMY!
Sklep etuo to przede wszystkim ZESPÓŁ. Zaangażowanie, pasja i otwartość - bez tych cech każdego z pracowników nie udałoby się stworzyć tak dobrze prosperującej machiny, która dziś zapewnia płynne i skuteczne działanie sklepu. Za każdym wstawionym do sklepu produktem, wysłaną paczką czy wyprodukowanym pokrowcem stoi konkretna osoba, dla której etui to coś więcej niż tylko praktyczny gadżet.
DZIAŁ MARKETINGU
Tutaj projektujemy dla Was etui, dbamy o stronę etuo oraz prowadzimy nasze kanały społecznościowe!
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
Tutaj nasze elfy pakują dla Was paczki i odpowiadają na wszelkie pytania.
DZIAŁ PRODUKCJI
Tu dzieją się cuda! Nasi drukarze przenoszą Wasze wzory i nasze projekty na etui.
MAGAZYN
Nasz "labirynto-magazyn" (podobno koledzy i koleżanki z działu wysyłek potrafią się w nim odnaleźć) i magazynierzy, których na co dzień szukamy pod stosami kartonów.
DZIAŁ ZARZĄDZANIA
PRODUKTEM
Dzięki chłopakom przygotowane przez nas produkty regularnie pojawiają się na etuo i innych platformach sprzedażowych.
DZIAŁ ZAKUPÓW
To tutaj nasi dzielni pracownicy wybierają, które etui i akcesoria trafią do oferty sklepu.
 


NAGRODY I CERTYFIKATY
Jesteśmy z Wami już ponad 7 lat! Nasz sklep jako wiodący na rynku e-commerce w Polsce (w kategorii akcesoriów do telefonów) ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród. Poniżej przedstawiamy najwazniejsze z nich!
 


   E-GAZELE BIZNESU 2016-2020

Wyróżnienie przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom e-commerce przez dziennik Puls Biznesu. Otrzymaliśmy je kilkukrotnie - w 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 roku. W tym prestiżowym zestawieniu zadebiutowaliśmy na 10 miejscu w Polsce i 3 w Wielkopolsce na ponad 300 firm.


   I MIEJSCE W RANKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH OPINEO W KATEGORII “TELEFONY”
   W 2018 i 2019 ROKU

„Dziesiątki rodzajów etui, szkła ochronne na niemal każdy model smartfona, ładowarki, zestawy głośnomówiące, słuchawki, itp. – trudno pomyśleć o jakimś gadżecie GSM, którego nie byłoby w ofercie etuo.pl. Ponad 14 tysięcy opinii zadowolonych klientów, średnia ocen na poziomie 4,87 - etuo.pl ma patent na wygrywanie.” - niezależny serwis opinujący Opineo.pl


   GAZELE BIZNESU 2020

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach - wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.


   CERTYFIKAT RZETELNY REGULAMIN

Uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający zgodność regulaminu sklepu z aktualnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasz sklep jest wolny od klauzul niedozwolonych, a zbiory danych są odpowiednio chronione i zgłoszone do GIODO. Jesteśmy rzetelną firmą i respektujemy prawa konsumentów.


   CERTYFIKAT "SŁUCHAM SWOICH KLIENTÓW"

etuo.pl bierze udział w programie „Słucham Swoich Klientów”. Oznacza to, że sklep słucha wszystkich opinii oraz dostosowuje strategię rozwoju do zadowolenia klientów. Wszystkie recenzje zarówno te pozytywne, jak i negatywne zostały przeczytane i przyczyniły się do poprawy jakości obsługi.


   EKOMERSY 2017

Ekomersy to najważniejsze nagrody branży e-commerce w Polsce. Jury składające się z ekspertów przyznało nam III miejsce w kategorii: najlepsza ekspansja zagraniczna. Jak tego dokonaliśmy, możesz dowiedzieć się z przygotowanej infografiki, klikając tutaj.

 

TARGI BRANŻOWE
Jesteśmy uczestnikami jak również wystawcami na największych targach reklamy i e-commerce:
...i wielu, wielu innych. :)