SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

etuo.pl - dla smartfonów i tabletów

Sklep internetowy etuo.pl istnieje na rynku od połowy 2014 roku. Dwa lata intensywnej działalności pozwoliły na dynamiczny rozwój, który zaowocował pozycją jednej z największych platform sprzedażowych w swej branży. Obecnie etuo.pl oferuje etui i akcesoria do niemal wszystkich dostępnych na polskim rynku smartfonów. Bogata oferta sprzedażowa oraz nakierowanie na potrzeby klienta – to główne wyznaczniki misji sklepu.

Od początku swej działalności firmie przyświecał cel, by zaoferować wysokiej jakości produkty, w przystępnej cenie. Stale uzupełniana i poszerzana oferta dostępnych modeli pokrowców i akcesoriów sprawia, iż etuo.pl jest także jednym z największych sklepów internetowych w swej branży pod względem ilości artykułów. Kilkaset modeli smartfonów (w tym etui na takie marki jak Xiaomi, Meizu czy Coolpad), różnego rodzaju serie produktów i akcesoria dodatkowe.

 

Nasze nagrody i certyfikaty

I miejsce w rankingu sklepów internetowych Opineo.pl

„Powstała w 2014 roku marka etuo.pl jest jedną z najmłodszych w naszym zestawieniu. To dowodzi, że nie lata obecności w sieci, ale błyskawiczna reakcja na trendy i konsekwentna realizacia „klientocentrycznej” strategii przesądzają o sukcesie w e-commerce. Etuo.pl mierzy jeszcze wyżej: chce być liderem w internetowej sprzedaży akcesoriów do urządzeń mobilnych w Polsce.”

niezależny serwis opinujący Opineo.pl

Wyróżnienie w rankingu e-Gazele Biznesu 2016

Wyróżnienie przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim firmom e-commerce przez dziennik Plus Biznesu. W tym prestiżowym zestawieniu zajęliśmy 10 miejsce w Polsce i 3 w Wielkopolsce na ponad 300 firm.

Certyfikat "Zaufane Opinie Ceneo.pl"

Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też bierzemy udział w najpopularniejszym systemie oceny sklepów internetowych w Polsce. Program polega na zbieraniu opinii kupujących którzy po otrzymaniu zamówienia wypełniają internetową ankietę, a więc przedstawia rzetelny obraz działania sklepu.

Certyfikat "Słucham Swoich Klientów"

etuo.pl bierze udział w programie „Słucham Swoich Klientów”. Oznacza to, że sklep słucha wszystkich opinii oraz dostosowuje strategię rozwoju do zadowolenia klientów. Wszystkie recenzje zarówno te pozytywne, jak i negatywne zostały przeczytane i przyczyniły się do poprawy jakości obsługi.

Certyfikat Rzetelny Regulamin

Uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający zgodność regulaminu sklepu z aktualnie z obowiązującymi przepisami prawa. Nasz sklep jest wolny od klauzul niedozwolonych, a zbiory danych są odpowiednio chronione i zgłoszone do GIODO. Jesteśmy rzetelną firmą i respektujemy prawa konsumentów.

Jesteśmy etuo.pl :)

etuo.pl to jednak przede wszystkim Zespół. Zaangażowanie, pasja i otwartość. Bez tych cech każdego z pracowników nie udałoby się stworzyć tak dobrze prosperującej machiny, która dziś zapewnia płynne i skuteczne działanie sklepu. Za każdym wstawionym do sklepu produktem, wysłaną paczką czy wyprodukowanym pokrowcem stoi konkretna osoba, dla której etui to coś więcej niż tylko praktyczny gadżet.

@ETUOPL INSTAGRAM

Top