Przedstawiamy Wam kolejną kolekcję współtworzoną z artystką Katarzyną Stróżyńską-Goraj ♥ Seria Flora to wyjątkowe obudowy na telefony, których plecki zdobią akwarelowe, kwiatowe nadruki. W kolekcji znajdziecie osiem specjalnie dla was zaprojektowanych wzorów. Kwiatowe patterny "etuo Flora" z całą pewnością przypadną do gustu osobom, które preferują nietuzinkowe akcesoria.

 

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dokumentalistyki Konserwatorskiej i Historii Sztuki. Zakochana w angielskich ogrodach, naturze, kwiatach i podróżowaniu. Mieszka pod Londynem.
Dominującą tematyką w jej twórczości pozostaje szeroko rozumiana natura a medium farby akwarelowe. Tworzy wzory na tkaniny, tapety a jej prace w formie plakatów można nabyć w sklepie Mysiogonek, który prowadzi razem z przyjaciółmi.

 

 

 

Wyjątkowe 8 wzorów etui w botanicznej kolekcji etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj. Tę artystyczną kolekcję możecie kupić zarówno na naszych elastycznych etui, jak i na pokrowcach premium z serii Glossy, czy książkowych obudowach Wallet Book.