Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 1 (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 1 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Zależy ci, by twój Alcatel 1 (2019) jak najdłużej pozostał jak nowy? Pierwszym krokiem jest odpowiednia ochrona ekranu. Do wyboru masz folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane. Osłony ekranu odpowiednio dopasowane do poszczególnych komponentów tego modelu sprawiają, że można swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji telefonu. Zarówno folie ochronne, jak i szkła są zupełnie przezroczyste, więc nie zaburzają komfortu korzystania z urządzenia.

Zalety ochrony ekranu Alcatel 1 (2019)

Produkty ochronne na ekran niosą ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zapobiegają stłuczeniu matrycy, a także chronią przed powstaniem rys. Warto zaznaczyć, że poszczególne rodzaje osłon różnią się od siebie, jeśli chodzi o zalety i funkcje. Folie poliwęglanowe cechuje twardość do 3H w skali Mohsa. Zabezpieczają one przed zabrudzeniem ekranu, a także wystąpieniem drobnych rys. Folie ochronne mają też zdolność maskowania rys, które już powstały na wyświetlaczu. Szkła hartowane wyróżnia natomiast większa twardość – to nawet 9H w skali Mohsa. Zabezpieczają one ekran przed zarysowaniami i zabrudzeniami ekranu, a także chronią przed otarciami. Dodatkowo zmniejszają prawdopodobieństwo, że matryca ulegnie stłuczeniu.

Alcatel 1 (2019) - specyfikacja modelu

Alcatel 1 (2019) to trafny wybór dla osób, które cenią klasyczny design i funkcjonalność. Urządzenie zaprojektowano tak, by było ergonomiczne, a ulubione funkcje – łatwo dostępne. Telefon dysponuje panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, a jego proporcje to 18:9. To cecha, która wyróżnia sprzęt na tle innych smartfonów. Sprawia, że ekran jest szerszy, a w rezultacie można z większą przyjemnością oglądać na nim filmy, a także wygodniej trzymać smartfon w dłoni. To ważny aspekt, ponieważ ten model Alcatel można swobodnie obsługiwać jedną ręką. Na ergonomię urządzenia dodatkowo wpływa wytrzymała bateria. Telefon wyróżnia jednak nie tylko wygoda obsługi. Warto też zwrócić uwagę na różnorodne funkcje, na przykład te przydatne podczas fotografowania. Jedną z nich jest Quick Share, czyli funkcja umożliwiająca szybkie udostępnienie zdjęcia w mediach społecznościowych. Szybkie serie czy kreatywne tryby pracy to kolejne powody, dla których ten model Alcatel spodoba się osobom lubiącym bawić się fotografią.