Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 1B (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dobierz szkła i folie ochronne na Alcatel 1B (2020)

Zaraz obok etui, folie i szkła ochronne stanowią podstawowe wyposażenie każdego smartfona. Tylko one mogą zapobiec stopniowemu niszczeniu urządzenia. Gdy przyjdzie czas na zakup nowego telefonu, zadbany smartfon będziemy mogli sprzedać lub podarować komuś w prezencie. Z kolei nikt raczej nie będzie chciał przyjąć telefonu z popękanym wyświetlaczem. Jeżeli zależy nam na jak najpewniejszej ochronie ekranu, wybierajmy szkła hartowane. Ponieważ są one grubsze i twardsze, lepiej amortyzują uderzenia i mogą zapobiegać pęknięciu szybki ekranowej. Folie poliwęglanowe nie pozostają jednak bez atutów. Wiele osób wybiera folie ochronne, ponieważ są one mniej widoczne – a mimo to nadal chronią wyświetlacz przed zarysowaniami.

Dlaczego warto stosować szkła i folie ochronne na Alcatel 1B (2020)?

Folie i szkła ochronne powstały po to, by zabezpieczyć wyświetlacz smartfona zarówno przed stopniowym niszczeniem, jak i poważnymi uszkodzeniami. Szkła hartowane i folie poliwęglanowe powinniśmy kupić już pierwszego dnia, w którym posiadamy smartfon. Taka ochrona ekranu stanowi zabezpieczenie na skutek nieszczęśliwego wypadku. Wystarczy moment nieuwagi, gdy nasz Alcatel 1B upadnie na ziemię i może stłuc się jego ekran. Co więcej, na skutek codziennego użytkowania na wyświetlaczu telefonu mogą powstawać drobne zarysowania, które z czasem będą psuć jego estetykę. Niezależnie od tego, czy wybierzemy szkła ochronne, czy folie ochronne, osłonka na ekran zapobiegnie takim zniszczeniom.

Specyfikacja Alcatel 1B (2020)

Smartfon Alcatel 1B (2020) to minimalistyczne urządzenie dla użytkowników, którym zależy na podstawowych funkcjach telefonu. Posiada 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720x1440 pikseli. Moc obliczeniową zapewnia procesor Qualcomm QM215 wraz z układem graficznym Adreno 308 i 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna smartfona wynosi 16 GB, możemy ją również rozszerzyć przez kartę pamięci o kolejne 128 GB. Na uwagę zasługuje pojemna bateria 3000 mAh. Alcatel 1B z 2020 roku posiada DualSIM, dzięki czemu możemy w tym samym czasie korzystać z dwóch różnych numerów telefonu.