Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 1C (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 1C (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran to jedne z najpotrzebniejszych dodatków do takiego smartfona, jak model Alcatel 1C (2019). Na etuo.pl możesz znaleźć szeroki wybór takich akcesoriów - szkła i folie na ekran Alcatel, ale też hybrydy czy specjalne zabezpieczenia na tylne aparaty fotograficzne. Wszystkie oferowane przez nas dodatki są starannie dopasowane pod względem rozmiaru do konkretnego modelu, mają także wycięcia na wszystkie ważne komponenty. Szkła i folie ochronne cechują się także prostotą instalacji - nie potrzeba tu żadnego specjalisty, każdy powinien sobie z tym poradzić w kilka minut.

Zalety ochrony ekranu Alcatel 1C (2019)

Wyświetlacz to jeden z najbardziej wrażliwych komponentów każdego nowoczesnego telefonu. Jego uszkodzenia są niestety bardzo częste, a naprawy - zwykle dość drogie. Jednak szkła hartowane czy folie poliwęglanowe często pozwalają ich uniknąć. Folie ochronne zabezpieczają przede wszystkim przed mniejszymi zarysowaniami, ale też przed brudem. Znacznie mocniejsze szkła hartowane z kolei zmniejszają również ryzyko stłuczenia się ekranu - na przykład po nagłym upadku na podłogę. Zalety szkieł i folii łączą tymczasem hybrydy, które są jednocześnie trwałe oraz elastyczne. Mamy także folie i szkła ochronne na tylny aparat fotograficzny w modelu Alcatel 1C. Ten nieduży element również jest wrażliwy, a przy tym jest bardzo istotny. Warto więc i w tym przypadku pomyśleć o zabezpieczeniu.

Alcatel 1C (2019) - specyfikacja modelu

Alcatel 1C (2019) to ekonomiczny smartfon nowej generacji, oferujący bardzo ciekawe parametry. Model działa na systemie Android 8.0 Oreo Go i na procesorze Spreadtrum SC7731 z zegarem 1.30 GHz. Pamięć operacyjna telefonu to 1 GB, a pamięć wbudowana - 8 GB. Tą ostatnią można jednak rozszerzyć do 32 GB poprzez karty pamięci. Model ma funkcję dual SIM oraz dwa aparaty fotograficzne. Rozdzielczość matrycy tego pierwszego to 5 Mpix, a przedniego - 2 Mpix. Obie kamerki są wyposażone w lampy błyskowe LED. Smartfon ma wyświetlacz o przekątnej ekranu 4,95 cala i waży 148 g.