Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 1SE (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj folie i szkła ochronne do ekranu Alcatel 1SE (2020)

Dostępne w ofercie sklepu internetowego Etuo.pl folie poliwęglanowe oraz szkła ochronne są w stanie zabezpieczyć wyświetlacz smartfona Alcatel 1SE (2020) przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Gwarantowana ochrona ekranu dotyczy na przykład uniemożliwienia powstawania zarysowań, otarć, wyszczerbień, a w niektórych przypadkach także pęknięć wyświetlacza. Osłonka na ekran nie tylko ma wysoką skuteczność, ale również w żaden sposób nie wpływa na komfort normalnego użytkowania smartfona. Folie i szkła ochronne nie zaburzają jakości wyświetlanego obrazu ani precyzji obsługi dotykowej telefonu. Zarówno folie ochronne, jak i szkła hartowane nadają się do samodzielnego montażu.

Jakie atuty mają folie poliwęglanowe i szkła hartowane?

Główna zaleta, jaką posiadają zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane, to ochrona ekranu przed zarysowaniami. Cienkie i elastyczne folie ochronne stanowią tańsze rozwiązanie. Dokładnie przylegają do wyświetlacza i nie rolują się. Mogą maskować wcześniej powstałe, drobne zarysowania. Natomiast solidniejsze szkła hartowane jako jedyne akcesorium ograniczają ryzyko stłuczenia szybki ekranowej w wyniku uderzenia lub upadku smartfona. Ochrona ekranu jest najwyższa, gdy wybierze się szkła ochronne o twardości 0,33 mm i grubości 9H w skali Mohsa. Każda osłonka została pokryta specjalną powłoką oleofobową, na której mniej widoczne są odciski palców. Ułatwia ona również regularne czyszczenie ekranu smartfona.

Alcatel 1SE (2020) – specyfikacja techniczna

6,22-calowy Alcatel 1SE (2020) oferuje niską cenę i dobre parametry techniczne. Telefon posiada wąskoramkowy ekran HD+ z notchem na przedni obiektyw o matrycy 5 Mpx. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów: standardowego, szerokokątnego oraz do pomiaru głębi ostrości. Obok modułu fotograficznego mieści się okrągły czytnik linii papilarnych. Do wyboru pozostają dwa warianty pamięci wewnętrznej: 32 albo 128 GB oraz dwie wielkości pamięci RAM: 3 lub 4 GB. Czytnik kart pamięci pozwala na rozszerzenie pamięci wewnętrznej o kolejne 32 GB. Dzięki funkcji Dual SIM można korzystać z dwóch różnych numerów telefonu.