Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 1X (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 1X (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Nowoczesne smartfony posiadają bardzo funkcjonalne i duże ekrany, zapewniające wysoką jakość wyświetlania. Warto je odpowiednio chronić za pomocą odpowiednio do tego przeznaczonych akcesoriów. Nasz sklep internetowy etuo.pl ma w swojej ofercie duży wybór różnorodnych rozwiązań ochronnych na wyświetlacze wielu modeli telefonów, na przykład na nowoczesny Alcatel 1X (2019).

Zalety ochrony ekranu Alcatel 1X (2019)

Szkła hartowane to ochrona bardzo dobrej jakości. Odznaczają się wysoką odpornością na zarysowania, zadrapania, stłuczenia i innego typu uszkodzeń mechanicznych. Występują w kilku kształtach, co zapewnia dopasowanie szkła do naszego urządzenia. Ten typ osłonki znajdziemy w wersji zakrywającej cały front telefonu, samą matrycę lub w formie szkła 3D o zakrzywionych brzegach, dla jeszcze lepszej ochrony konkretnego modelu. Szkła ochronne wyróżniają się twardością 9H w skali Mohsa, co oznacza, że materiałem, z którego są wykonane można przeciąć szkło, a zarysować go może jedynie diament. Akcesoria tego rodzaju zapewniają więc ochronę w każdych warunkach. Łatwe w montażu i elastyczne folie ochronne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników smartfonów. Maskują one już istniejące ryski i zadrapania na ekranie oraz są trwałe. Można je także z łatwością wymieniać, ponieważ dzięki bezklejowej technologii nie pozostawiają śladów na ekranie. Folie poliwęglanowe są lekkie i elastyczne, łatwe do utrzymania w czystości i przystępne cenowo. Ich twardość w skali Mohsa oznaczono na 3H, co sprawia, że folie tego typu doskonale chronią telefon podczas codziennego użytkowania.

Alcatel 1X (2019) - wybierz akcesoria na ekran dla siebie!

etuo.pl oferuje szeroki wybór różnorodnych akcesoriów. Szkła i folie na ekran dostępne w naszym sklepie internetowym są wykonane z materiałów wysokiej jakości, są łatwe w montażu oraz posiadają niezbędne wycięcia na najważniejsze komponenty telefonu. Warto zwrócić uwagę na szkła i folie osłaniające obiektyw aparatu, znajdujący się na tylnym panelu telefonu oraz innowacyjne folie uniwersalne, do samodzielnego dopasowania. Stwarzają one większe możliwości personalizacji kształtu i rozmiaru osłonki, co jest szczególnie ważne dla posiadaczy niespotykanych, rzadkich modeli smartfonów. Ciekawą alternatywą są także hybrydy, czyli folio-szkła, będące połączeniem szkła hartowanego i folii. Łączą one wytrzymałość szkła i elastyczność folii.