CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 3 (2019)

Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 3 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran to bez wątpienia jedne z najbardziej funkcjonalnych gadżetów, jakie może i powinien sprawić sobie każdy użytkownik czy to smartfona, czy innego urządzenia z dotykowym ekranem. W ofercie sklepu internetowego etuo.pl wybór tych akcesoriów jest naprawdę spory. Na wyróżnienie zasługują nie tylko szkła hartowane i folie poliwęglanowe, ale też tak zwane folio-szkła, łączące w sobie najlepsze właściwości obu tych materiałów. Uwzględniając potrzeby wszystkich użytkowników, wprowadziliśmy do asortymentu zarówno gotowe blistry, z wycięciami na ważne komponenty urządzeń oraz arkusze do samodzielnego przycięcia. Wszystkie one charakteryzują się dużą wytrzymałością i stanowią skuteczną ochronę przed najczęściej spotykanymi uszkodzeniami.

Zalety ochrony ekranu Alcatel 3 (2019)

Właściwe zabezpieczenie ekranu daje właścicielom smartfonów, tabletów czy czytników e-booków gwarancję spokoju. Takie akcesoria ochronne na telefon, jak wspomniane folie poliwęglanowe i szkła hartowane, nie tylko pomagają zapobiegać zarysowaniom i stłuczeniom matrycy i dotykowego ekranu, ale także ograniczają do minimum możliwość przedostawania się zanieczyszczeń do wnętrza aparatu. Najlepiej pomyśleć o zakupie odpowiedniego modelu jeszcze przed rozpoczęciem użytkowania nowego sprzętu, tak by smartfon mógł być odpowiednio chroniony już od pierwszych chwil. Nikt nie chciałby przekonać się na własnej skórze, jak bolesne bywają skutki lekceważenia roli akcesoriów ochronnych przeznaczonych dla urządzeń z dotykowym ekranem.

Alcatel 3 (2019) - specyfikacja modelu

Rynkowa premiera smartfona Alcatel 3 (2019) miała miejsce I kwartale 2019 roku. Model ten sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu, przede wszystkim dlatego, że posiada wydajną baterię Li-Ion o pojemności 3500 mAh i sprawdzony i cieszący się zaufaniem użytkowników system operacyjny Android 8.1 Oreo. W modelu tym zastosowano procesor Qualcomm Snapdragon 439, z zegarem 1.80 GHz. Ten zgrabny aparat ma wymiary 151.10 x 69.70 x 7.99 mm. Waga smartfona to z kolei 145.00 g. Wśród licznych funkcji dodatkowych, jakie można znaleźć w tym aparacie, na wyróżnienie zasługują między innymi zegarek, stoper, alarm, kalkulator, organizer, kalendarz, wygaszacz, wybieranie głosowe, dyktafon i vibra.