Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 3X

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Alcatel 3X

Szukasz trwałych i bezpiecznych dodatków do modelu Alcatel 3X. Sprawdź naszą ofertę na etuo.pl! Mamy szkła hartowane na telefon, folie ochronne, ale też na przykład hybrydy, folie do samodzielnego docięcia czy też specjalne zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Wszystkie dodatki są doskonale dopasowane do wymiarów modelu, mają też oczywiście wycięcia na poszczególne komponenty. Warto pamiętać, że mimo zainstalowania zabezpieczeń, funkcje ekranu nie zostaną w żaden sposób zaburzone. Niezmienna pozostanie więc jakość obrazu, ale i funkcje dotykowe wyświetlacza. Szkła i folie na ekran telefonu są też proste w instalacji i niepotrzebna będzie tu żadna pomoc specjalisty.

Alcatel 3X – zalety ochrony ekranu

Ekrany współczesnych telefonów są wyjątkowo narażone na rozmaite uszkodzenia - i ten element modelu Alcatel 3X nie jest wyjątkiem. Dlatego właśnie warto je zabezpieczyć. Na przykład inwestując w folie poliwęglanowe, które zabezpieczą przed mniejszymi rysami, otarciami, ale i przed brudem. Szkła ochronne na ekran są cięższe i minimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy. Interesującym rozwiązaniem są też bez wątpienia hybrydy, inaczej folio-szkła. Są zarówno trwałe, jak i elastyczne. Tylny aparat natomiast często pozostaje niechroniony, nawet jak mamy etui. Warto więc pomyśleć o naszych zabezpieczeniach na ten element. Można uniknąć dzięki nim kosztownych oraz skomplikowanych napraw.

Specyfikacja Alcatel 3X

Alcatel 3X to ciekawy i elegancki smartfon, do tego sprzedawany w dość przystępnej cenie. Model działa na systemie Android 9 z autorską nakładką producenta. Procesor to z kolei Helio P23 z zegarem 2 GHz. Pamięć RAM wynosi 3 lub 6 GB - w zależności od wersji telefonu. Z kolei pamięć na dane to 64 lub 128 GB. 6,52-calowy wyświetlacz IPS TFT zapewnia rozdzielczość 720 na 1600 pikseli. Alcatel nie zapomniał oczywiście o miłośnikach fotografii mobilnej. Z tyłu jest zestaw trzech aparatów, z których główny na matrycę o rozdzielczości 16 Mpix. Jest też przednia kamerka do zdjęć typu "selfie" - ta ma matrycę 8 Mpix.