Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel 3X (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel 3X (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Szukasz dodatków do modelu Alcatel 3X (2019) ? Doskonale trafiłeś - na etuo.pl znajdziesz nie tylko szkła i folie na ekran, ale też zabezpieczenia hybrydowe oraz osłonki na aparaty fotograficzne. Są one dopasowane do wymiarów tego konkretnego modelu, mają wycięcia na istotne komponenty ekranu, ale są również w zupełności przezroczyste. A przez to w żaden sposób nie zmieni się jakość wyświetlanego obrazu. Również niezmienne pozostaną funkcje dotykowe ekranu. Instalacja dodatków jest przy tym niezwykle prosta i powinna zająć zaledwie kilka minut.

Zalety ochrony ekranu Alcatel 3X (2019)

Współczesne telefony są dosyć delikatne - dlatego z pewnością warto je zabezpieczyć. Jednak co wybrać - szkła ochronne czy folie ochronne? A może jeszcze inne rozwiązania? Folie poliwęglanowe ochronią przede wszystkim przed mniejszymi szkodami - na przykład otarciami czy zarysowaniami. Szkła hartowane natomiast minimalizują również ryzyko stłuczenia matrycy. Zalety obu zabezpieczeń łączą z kolei hybrydy, czyli folio-szkła. Są one jednocześnie trwałe, ale i elastyczne. Jednak poza osłoną ekranu, warto również pomyśleć o zabezpieczeniu tylnego aparatu fotograficznego. To zazwyczaj niechroniony element smartfona, którego naprawa jednak zwykle jest bardzo skomplikowana oraz kosztowna. Dlatego oferujemy specjalnie dopasowane osłonki na aparaty, które pomogą wzmocnić ten komponent telefonu.

Alcatel 3X (2019) - specyfikacja modelu

Alcatel 3X (2019)​ to budżetowy model, ale ma bardzo dobre wyposażenie i sporo ciekawych funkcji. Model działa na systemie Android 9.0 Pie i ma ekran typu Super Full View o przekątnej 6,52 cala i rozdzielczości 1600 na 720 pikseli. Pamięć operacyjna wynosi 4 GB RAM, a pamięć wewnętrzna - 64 GB. Tą ostatnią można jeszcze rozbudować do 128 GB. Z tyłu jest zainstalowany zestaw trzech aparatów fotograficznych, główny ma matrycę 16 Mpix. Z przodu natomiast jest kamerka o rozdzielczości 8 Mpix. Smartfon ma dużo ciekawych funkcji, na przykład dual SIM, czytnik linii papilarnych oraz stosunkowo silną baterię o pojemności 4000 mAh. Wyróżnia się także dość niską wagą - 178 g.