Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel Idol 4

Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel Idol 4 wszedł na rynek bardzo pewnie – sprawdzone podzespoły i bardzo dobry design zagwarantowały mu automatyczny sukces w kategorii smartfonów ze średniej półki cenowej. Najnowsza wersja Androida 6.0 Marsmallow oraz możliwość łączności w standardzie LTE to pierwsze oznaki tego, że mamy do czynie z prawdziwie nowoczesnym smartfonem do codziennego użytku. Alcatel Idol 4 pracuje na bazie wydajnego, ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 617 i 2 lub 3 B pamięci RAM. Na oprogramowanie i aplikacje zarezerwowano 16 GB pamięci wewnętrznej, ale slot na kartę microSD pozwala rozbudować ją aż do 512 GB.

Dwa bardzo dobre aparaty z przodu i tyłu oferują odpowiednio 13 i 8-megapikseli rozdzielczości i niezależne diody doświetlające. Do komunikacja ze smartfonem służy duże ekran dotykowy o przekątne 5,2 cala. Podziwiać można na nim grafikę w rozdzielczości FullHD i cieszyć się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów o kątami widzenia.
Doskonała jakość obrazu cieszy tylko w jednym wypadku – gdy wyświetlacz telefonu jest czysty i sprawny. Każda rysa na matrycy odbiera użytkownikowi przyjemność z obsługi smartfona i dlatego większość miłośników technologii mobilnych decyduje się na zakup odpowiednich akcesoriów ochronnych. W naszym sklepie oferowana jest idealnie dopasowana do modelu Alcatel Idol 4 folia poliwęglanowa o dużej przejrzystości oraz niezwykle mocne szkło hartowana na ekran. Są to dwa najlepsze sposoby na zabezpieczenie ekranu przed każdym wypadkiem i uszkodzeniem. Folia na ekran nie zmienia w żaden sposób jakości obrazu, a jej powierzchnia nie zmniejsza czułości matrycy dotykowej. Idealnie dopasowane szkło 9H gwarantuje najwyższy poziom ochrony i zachowanie pełnej estetyki fabrycznej linii telefonu.