Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niedrogi telefon zwykle kojarzy się z niską jakością wykonania i małymi możliwościami. Nowy Alcatel Pixi 4 (5) 3G skutecznie obala tę tezę. Francuski smartfon zachwyca użytkowników o niższych wymaganiach, swoją sprawnością, elegancją i niską ceną. Koncern zadbał o doskonałą jakość i dobre wrażenia estetyczne. Nowy model dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, czerwonej, fioletowej, pomarańczowej, zielonej, żółtej, niebieskiej, szarej, złotej i różowej. Sercem urządzenia stał się czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6580M taktowany zegarem o częstotliwości 1,3 GB i pracujący ściśle z 2-gigabajtową pamięcią operacyjną.

Pięciocalowy ekran telefonu nie należy może do najbardziej imponujących, ale zapewnia bardzo dobre kąty widzenia i pięknie oddaje kolory. Matryca ma rozdzielczość 854 x 480 pikseli i wykonana został w technologii pojemnościowej. Ciekawostką jest zainstalowanie dwóch aparatów fotograficznych o tych samych rozdzielczościach – zarówno tylna jak i przednia kamera wykonuje zdjęcia z pomocą sensora 8-megapiskelowego, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników selfie.
Kolorowa obudowa i sprawne podzespoły pozwalają cieszyć się eleganckim i niedrogim smartfonem tak długo, jak ekran urządzenia pozostaje cały. Niestety to właśnie wyświetlacz – najważniejsza część telefonu – jest jednocześnie tą najbardziej podatną na uszkodzenia. Folia na wyświetlacz oraz szkło 9H to najlepsze akcesoria ochronne, którymi można zabezpieczyć swój telefon przed pęknięciem matrycy. Wysokowytrzymała folia poliwęglanowa jest niezwykle prosta w montażu – poradzi sobie z tym zadaniem nawet osoba nie mająca do czynienia nigdy z pracami manualnymi. Szkło hartowane zapewnia maksymalny stopień ochrony – jego tafli o twardości korundu nie da się zarysować nawet ostrym narzędziem, pilniczkiem do paznokci lub kluczami.