Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel Pixi 4 (5) 4G (5045X)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Bardzo drogie urządzenia oferują zwykle możliwość korzystania z nowinek i unikatowych rozwiązań technologicznych. Tańsze smartfony nie mogą pochwalić się takimi gadgetami, ale za to mają przewagę w funkcjonalności – w ich wypadku stosuje się sprawdzone minimum. Takim właśnie aparatem jest Alcatel Pixi 4 (5), który w swojej spartańskiej prostocie zamknął wszystko to, czego potrzeba zwykłemu użytkownikowi na co dzień. Telefon doskonale nadaje się do komunikacji głosowej i tekstowej, przeglądania sieci oraz obsługi podstawowych aplikacji.

Smartfon Alcatel Pixi 4 (5) pracuje w oparciu o system operacyjny Android 6.0 Marshmallow i pozwala na korzystanie z wielu darmowych i płatnych programów. Obustronną komunikację z urządzeniem gwarantuje dotykowy wyświetlacz zbudowany w technologii IPS – jego 5-calowa powierzchnia wyświetla obraz z rozdzielczością 480 x 854 piksele. Czterordzeniowy procesor 1,3 GHz i 1 GB pamięci RAM nie wymagają dużej ilości energii – akumulator o pojemności 2.000 mAh spokojnie wystarcza do tego, aby przez cały dzień obyć się bez ładowarki.
Folia na ekran Alcatel Pixi 4 (5) to pierwsza rzecz jaką – tuż obok wytrzymałego etui – powinien sprawić sobie każdy posiadacz tego modelu. Ochrona w postaci folii lub nalepione na wyświetlacz szkło hartowane zapewniają doskonałą ochronę przed szpecącymi rysami, zabrudzeniem oraz stłuczeniem w wyniku upadku. Zwykła nieuwaga lub zbieg okoliczności mogą sprawić, że w mgnieniu oka piękny ekran zamieni się w pokrytą siateczką pęknięć „pajęczynkę”. Szkło 9H chroni matrycę nawet przed zarysowaniem ostrym przedmiotem – kluczami lub pilniczkiem do paznokci. Folia poliwęglanowa jest niezwykle prosta w montażu – do jej założenia nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi ani wysokich zdolności manualnych.