Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel Pixi 4 (6) 3G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Phablet z sześciocalowym wyświetlaczem QHD IPS od producenta Alcatel pojawił się na rynku w 2016 roku. Choć model Pixi 4 (6) należy do budżetowych rozwiązań, to wcale nie jest słabej jakości. Wnętrze urządzenia tworzy 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT8321 z taktowaniem zegara do 1,3 GHz i 1GB pamięci RAM. Producent postanowił wbudować w smartfon 8GB wolnej przestrzeni na pliki, ale przy pomocy karty microSD można ją rozbudować o kolejne 64GB. Z pewnością będzie to potrzebne, gdyż sam system Android 5.1 Lollipop zajmuje sporo miejsca. Alcatel Pixi 4 (6) ma wmontowane 2 aparaty, z czego główny ma matrycę 8Mpix o rozdzielczości 1920 x 1080.

Aparat posiada takie funkcje jak cyfrowy zoom, autofokus oraz diodę doświetlającą LED. Przednia kamerka ma matrycę 5 Mpix. Urządzenie łączy się z internetem przy pomocy technologii HSPA+ oraz Wi-Fi 802.11b/g/n. Urządzenie posiada także 4 czujniki: akcelerometr, cyfrowy kompas, sensor światła i zbliżeniowy.
Alcatel Pixi 4 (6) to niedrogi smartfon dla osób lubiących duże rozmiary wyświetlaczy. Jednak aby cieszyć się świetnym designem urządzenia na dłużej polecamy zakupić folię ochronną lub szkło hartowane. Te akcesoria zabezpieczą wyświetlacz phableta przed niechcianymi zarysowaniami czy stłuczeniem. Szkiełka oraz folie z naszego sklepu są bardzo dobrej jakości i nie wpływają negatywnie na funkcje dotykowe w urządzeniu. Każdy produkt jest idealnie dopasowany do modelu telefonu i posiada wszelkie niezbędne wycięcia na jego komponenty. Aplikacja akcesoriów ochronnych jest banalnie prosta, a przy ściąganiu ich nie pozostają żadne ślady po kleju. Osłonki są przezroczyste więc wiernie odwzorowują wyświetlany obraz na ekranie.