Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Alcatel Pop 4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Alcatel Pop 4 nie dorównuje może prędkością i mocą obliczeniową najbardziej wysublimowanym telefonom na rynku, ale też nie jest to jego zadaniem. Urządzenie przygotowane zostało dla mniej zamożnych odbiorców, którzy poszukują niedrogiego, ale sprawnego i uniwersalnego telefonu do komunikacji i przeglądania sieci. Urządzenie pracuje w oparciu u ceniony procesor Qualcomm Snapdragon 210 8909 – wyposażony w cztery rdzenie 1,1 GHz chip współpracuje z 1 GB pamięci RAM. Z tyłu obudowy znalazł się obiektyw 8-megapikselowego aparatu głównego, a z przodu zastosowano nieco mniejszą kamerę z matrycą 5-megapikselową.

Pracą urządzenia oraz aplikacjami steruje system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow. Użytkownik Alcatel Pop 4 może przechowywać swoje dane oraz wykonane zdjęcia we wbudowanej pamięci telefonu, która wynosi aż 8 GB – jej rozszerzenie możliwe jest z użyciem kart microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.
Każdy posiadacz telefonu dmucha i chucha na swoje cacko – piękny wyświetlacz to w końcu gwarancja wygodnej obsługi, doskonałej jakości obrazu oraz współczesna wizytówka każdego nowoczesnego człowieka. Niestety nie zawsze można mieć wpływ na wszystko – jeden niechciany ruch i piękny wyświetlacz rozbija się o chodnik. Taki scenariusz nie dotyczy na szczęście nikogo kto zainwestował w akcesoria ochronne na wyświetlacz. Szkło hartowane i folia poliwęglanowa są popularne z kilku powodów – szkło 9H jest niezwykle twarde i wytrzymałe, folia ochronna jest prosta w montażu i odporna na zarysowania, a każdy z tych sposobów można zastosować u siebie bez specjalnych umiejętności czy narzędzi. Niedrogie i doskonale wykonane akcesoria ochronne z naszego sklepu to obowiązkowy zakup dla każdego posiadacza Alcatel Idol 4 Mini lub innego smartfona.