Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Allview P6 Life

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Allview P6 Life to wyjątkowo udany smartfon od mniej popularnego producenta – rumuńskiego koncernu Allview. Nowe telefon zaprojektowany został głównie do zastosowań biznesowych, ale z udanego urządzenia spokojnie korzystać mogą także osoby, które cenią sobie dobrą jakość w rozsądnej cenie. Czterordzeniowy procesor z zegarem 1,3 GHz radzi sobie ze znacznie bardziej skomplikowanymi aplikacjami, niż tylko arkusze kalkulacyjne i edytory tekstu. W Allview P6 Life zainstalowano duży ekran dotykowy o przekątnej pieciu cali i dwie kamery – przednią oraz tylną.

Zasilanie zapewnia akumulator litowo-jonowa o pojemności 1750 mAh – pozwala to na 5-6 godzin ciągłych rozmów lub 175 godzin w stanie czuwania. 8 GB pamięci wewnętrznej można łatwo rozszerzyć z pomocą karty microSD - jej pojemność może dochodzić nawet do 128 GB. Podzespoły urządzenia zapewniają wysoką wydajność pracy, a płynność i intuicyjną obsługę gwarantuje system operacyjny Android w wersji 5.1 Lollipop.
Stłuczony ekran kończy życie smartfona – nawet jeżeli reszta podzespołów pozostała w pełni sprawna. To dotyczy każdego urządzenia, ale rzadkie produkty AllView zasługują na szczególne traktowania. Znalezienie akcesoriów na rumuńskie smartfony nie jest już problemem – w naszej ofercie znaleźć można dopasowaną do nich folię poliwęglanową oraz szkło hartowane na wyświetlacz. Łatwe w montażu produkty zapewniają maksymalną ochronę przed rysami i pęknięciami, które mogą stać się przyczyną utraty cennego urządzenia. Szkło 9H zapewnia ochronę nawet przed uszkodzeniem matrycy ostrym narzędziem, a folia ochronna wyróżnia się niezwykłą prostotą montażu i estetycznym wyglądem. Zabezpieczenie ekranu naszymi wysokojakościowymi akcesoriami nie powoduje zmian w jakości wyświetlanego obrazu ani czułości wyświetlacza.