Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPad 10.2 (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPad 10.2 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Jeśli chcesz zapewnić swojemu tabletowi maksimum ochronny w czasie codziennego użytkowania, zadbaj nie tylko o zabezpieczenie oryginalnej obudowy, ale i o ekran. Przednia szyba jest szczególnie narażona na uszkodzenia - palcuje się, brudzi, ale przede wszystkim rysuje. Jeśli dojdzie do upuszczenia sprzętu, może nawet ulec całkowitemu uszkodzeniu. W sklepie euto.pl znajdziesz szereg produktów, które ułatwią Ci zabezpieczenie ekranu tabletu. To przede wszystkim idealnie dopasowane do modelu Twojego sprzętu szkła i folie na ekran. Umieszczone na szybie będą pełnić rolę zabezpieczającego filtra, jednocześnie pozostając niewidoczne. To estetyczne i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu Twój Apple iPad długo zachowa świetny wygląd.

Zalety ochrony ekranu Apple iPad 10.2 2019

Folie ochronne to produkt, którego zadaniem jest zabezpieczyć przednią szybę przed zabrudzeniami i porysowaniem. Mają twardość 3 w skali Mohsa, co sprawia, że zmniejszają również ryzyko roztrzaskania szyby. Folie poliwęglanowe łatwe w nałożeniu, a ich ogromnym atutem jest fakt, że pozostają niemal niewidoczne dla użytkownika. Dzięki temu smartfon nadal zachowuje elegancki wygląd. Inne rozwiązanie to nie mające sobie równych, jeśli chodzi o stopień bezpieczeństwa, szkła ochronne. Te osiągają twardość aż 9 w skali Mohsa - żeby zarysować ich powierzchnię, trzeba by użyć diamentowego ostrza. Ekran pokrywy szkłem ochronnym jest skutecznie chroniony, łatwy w czyszczeniu, nie rysuje się. W razie upadku szkła hartowane amortyzują wstrząsy i zmniejszają ryzyko roztrzaskania ekranu. W sklepie etuo.pl znajdziesz dopasowane kształtem, łatwe w nakładaniu szkła i folie na ekran dla Twojego smartfona.

Apple iPad 10.2 (2019) - specyfikacja modelu

Apple iPad 10.2 2019 to sprzęt cieszący się ogromną popularnością ze względu na świetną wydajność, wielofunkcyjność oraz nowoczesne oprogramowanie. Tablet może spełniać różne funkcje - w podróży zastąpi laptopa, stanie się czytnikiem e-booków czy pozwoli na oglądanie filmów w doskonałej rozdzielczości. Przypadnie do gustu również osobom zajmującym się grafiką i projektowaniem. Miłośnikom muzyki zapewni świetną jakość dźwięku. To tablet, który jest poręczny, ma mocny akumulator i wytrzymuje pracę na pełnych obrotach przez wiele godzin. Sprawdzi się w domu i w podróży. Zachwyci także dopracowanym designem.