Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPad Pro 11 (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Ochrona ekranu w Twoim tablecie Apple iPad Pro 11 (2020)

Dostępne w naszym sklepie szkła hartowane i folie poliwęglanowe to wytrzymałe akcesoria, w które warto wyposażyć swój tablet Apple iPad Pro 11 (2020). Zostały dostosowane do frontu urządzenia, aby dobrze do niego przylegać i nie zakłócać normalnego użytkowania. Taka osłonka na ekran nie zaburza więc ani działania ekranu dotykowego, ani widoczności obrazu. Szkła i folie poliwęglanowe charakteryzują się powłoką oleofobową, na której mniej widać ślady palców lub ewentualne zabrudzenia. Szkła ochronne i folie poliwęglanowe możesz również łatwo wyczyścić delikatną ściereczką do urządzeń elektronicznych.

Jakie zalety ma ochrona ekranu Apple iPad Pro 11 (2020)?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz folie ochronne, czy też szkła hartowane, zabezpieczysz w ten sposób ekran swojego tabletu przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Cienkie i elastyczne folie poliwęglanowe zapobiegną przede wszystkim powstawaniu nieestetycznych rys na powierzchni wyświetlacza. Dlatego najlepiej stosować folie ochronne razem z etui na tablet. Jeżeli zależy Ci na zwiększonej ochronie ekranu, jeszcze lepsze rozwiązanie stanowią szkła hartowane, które są grubsze i twardsze od folii poliwęglanowych. Zwróć uwagę na to, by wybrane przez Ciebie szkło ochronne miało twardość 9H w skali Mohsa. To najwyższa gwarancja ochrony wyświetlacza w Twoim tablecie przed pęknięciem na skutek uderzenia lub upadku.

Apple iPad Pro 11 (2020) – specyfikacja tabletu

11-calowy Apple iPad Pro 11 (2020) wyposażono w wysokiej klasy ekran Liquid Retina. Wyświetla obraz w rozdzielczości 2388 x 1668 pikseli, dzięki czemu doskonale ogląda się na nim filmy, prowadzi rozmowy wideo czy po prostu przegląda sieć. W obudowie umieszczono cztery głośniki oraz pięć mikrofonów. Z tyłu obudowy znajduje się aparat fotograficzny 12 Mpx wyposażony w diodę z lampą błyskową True Tone. Przednia kamerka FaceTime posiada matrycę 7 Mpx, co pozwala na komfortowe prowadzenie wideorozmów rób wykonanie selfie. Dzięki pojemnej baterii maksymalny czas pracy tabletu wynosi do 10 godzin bez konieczności ładowania.