Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 11

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 11e - niezawodna ochrona ekranu

iPhone 11 to jeden ze smartfonów marki Apple będącej legendą w świecie elektroniki. By jak najdłużej cieszyć się jego funkcjonalnością i jakością, warto zadbać o optymalną ochronę telefonu. Dobrym rozwiązaniem są folie poliwęglanowe oraz szkła hartowane. Na etuo.pl znajdziesz różne warianty szkieł i folii, które pomogą ci prawidłowo zabezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Odkryj szkła i folie na ekran dedykowane modelowi iPhone 11. To zabezpieczenia, które starannie dopasowano do specyfiki tego smartfona. Są łatwe w montażu, więc bez trudu nałożysz je na ekran.

Zalety ochrony ekranu Apple iPhone 11

Ponad sześciocalowy wyświetlacz modelu Apple iPhone 11 to jeden z atutów smartfona. Warto o niego zadbać, stosując szkła hartowane lub folie ochronne. Szkła ochronne na iPhone 11 to dobry sposób, by ochronić wyświetlacz przed zarysowaniami i otarciami. Dodatkowo zabezpieczają one ekran przed zabrudzeniem. Warto wiedzieć, że szkła na ekran chronią wyświetlacz, a przy tym nie ujmują mu żadnej z funkcji. Szkła ochronne są bowiem przezroczyste, a dodatkowo nie wpływają na funkcje dotykowe. Wartą uwagi alternatywą dla szkieł na ekran mogą być folie ochronne, zwane również poliwęglanowymi. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Przede wszystkim zabezpieczają ekran przed powstawaniem drobnych rys i chronią go przed zabrudzeniami. Co więcej, pomagają też zamaskować drobne rysy, które już pojawiły się na wyświetlaczu. Podobnie jak szkła, również folie poliwęglanowe nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu.

Apple iPhone 11 - specyfikacja modelu

Apple iPhone 11 to kolejny dowód na to, że kultowa marka nie zwalnia tempa i wciąż stara się zaskoczyć użytkowników innowacyjnymi koncepcjami, a także niecodziennym designem. W modelu tym można bowiem znaleźć aż dwa aparaty główne umieszczone na tylnym panelu. Producent zdecydował się na kontrastowe obramowanie aparatów, podkreślając tym samym główny atut nowych smartfonów spod znaku Apple. Parametry obu aparatów to odpowiednio 12 MP i 5 MP. Kolejny znak rozpoznawczy telefonu to szklana obudowa.