Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 11 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 11 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Szeroka oferta sklepu etuo.pl, obejmująca między innymi szkła i folie na ekran, skierowana jest do osób, które chcą ochronić delikatny ekran smartfona przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, zadrapania oraz kurzem i brudem. Apple iPhone 11 Pro to nowoczesne urządzenia, wyposażone w duży, krystaliczny ekran. Dzięki odpowiednio dobranym akcesoriom, telefon pozostanie w stanie nienaruszonym, a także będzie mniej narażony na stłuczenie matrycy, powstawanie odprysków, rys i nieestetycznych kresek na wyświetlaczu, które zaburzają obraz. Wszystkie akcesoria ochronne dostępne w naszym sklepie internetowym etuo.pl wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz posiadają kształty dopasowane do danego modelu telefonu, dzięki wycięciom na komponenty korzystanie z ładowarki i słuchawek jest proste i przyjemne.

Zalety ochrony ekranu Apple iPhone 11 Pro

Folie poliwęglanowe to najbardziej popularne akcesoria ochronne. Są łatwo dostępne, łatwe w montażu, a dzięki bezklejowej formule nie pozostawiają śladów po demontażu. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność oraz przystępna cena. Folie ochronne doskonale chronią przed typowymi uszkodzeniami, takimi jak odciski palców, zabrudzenia, zarysowania, kurz. Mogą także zamaskować już istniejące na ekranie, drobne ryski. Szkła hartowane wyróżniają się twardością 9H w skali Mohsa, dzięki czemu ochronią telefon przed stłuczeniem matrycy ekranu, Są przezroczyste i nie zakłócają funkcji dotykowych ekranu, po założeniu są niemal niewidoczne. Szkła ochronne występują w wersji dopasowanej do całego przedniego panelu, samej matrycy lub z zakrzywionymi bokami (wersja 3D). Oprócz klasycznych akcesoriów ochronnych, warto także zwrócić uwagę na folie uniwersalne, które można samodzielnie przyciąć do pożądanego kształtu, folie i szkła ochronne na aparat telefonu oraz hybrydowe folio-szkła.

Apple iPhone 11 Pro - specyfikacja modelu

Apple iPhone 11 Pro to najnowszy model smartfona firmy Apple. Nie ma wielu informacji na jego temat, jednak możemy spodziewać się eleganckiego designu, aparatu fotograficznego, za którego pomocą wykonamy zdjęcia wysokiej jakości oraz wyświetlacza z krystalicznie czystym obrazem. standardem jest także szybkie ładowanie za pomocą portu USB C.