Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 11 Pro Max

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 11 Pro Max - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran dedykowane modelowi Apple iPhone 11 Pro Max to niezwykle odporne na stłuczenia i wstrząsy akcesoria. Dzięki połączeniu dwóch materiałów, czyli szkła oraz folii produkty te są bardzo elastyczne i w pełni transparentne, co sprawia, że nie sposób ich zobaczyć gołym okiem. Szkła hartowanezłożone z kilku warstw powłok ceramicznych jest dużo bardziej wytrzymałe niż zwykła folie ochronna, a także cieńsze niż standardowe szkło hartowane. Nie można przy tym pominąć wysokiego stopnia twardości, dzięki czemu nawet upadek z pewnej wysokości nie skończy się niemiłą niespodzianką.

Zalety ochrony ekranu Apple iPhone 11 Pro Max

Folie ochronne są praktycznie niewidoczne również dzięki swojej znikomej grubości - dlatego też zresztą twój telefon nie stanie się grubszy. Folie poliwęglanowe dopasowane do konkretnego modelu IPhone'a posiadają precyzyjne wycięcia na wszystkie komponenty umieszczone na froncie i na obudowie. Można więc być pewnym, że szkła hartowane w żaden sposób nie wpłyną na wygodę korzystania z telefonu, przycisków funkcyjnych, aparatu czy głośnika. Trzeba też dodać, że odpowiednio dobrane do konkretnego modelu szkła ochronne nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu i precyzję odwzorowania kolorów. Akcesoria ochronne efektywnie zapobiegają niemiłym niespodziankom związanym z uszkodzeniami mechanicznymi, a przy tym pozostają całkowicie niezauważalne i nawet nie odczujesz ich obecności.

Apple iPhone 11 Pro Max - specyfikacja modelu

iPhone 11 Pro Max jest wyposażony aż w trzy obiektywy i podobnie jak w urządzeniu XS Max, znajdziemy tu również czujnik standardowy oraz dobrej jakości obiektyw wąskokątny. Nowością jest jednak aparat o szerokim kącie widzenia, który pozwoli na lepsze fotografowanie krajobrazów. Innym cennym dodatkiem jest jeszcze bliższy i bardziej dokładny zoom, który przyda się choćby do uwieczniania przyrody oraz do portretów. Ciekawostką jest wprowadzony tryb ciemny, który ułatwi korzystanie ze smartfona nocą. Aby jednak te wszystkie funkcje działały zawsze prawidłowo, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz i zgodnie ze swoim przeznaczeniem, szkła ochronne powinny stanowić wręcz integralny element iPhone'a.