Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 12

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona ochrona ekranu Apple iPhone 12 (5.4)

Wyświetlacz to najbardziej newralgiczny punkt każdego telefonu. Zwykle bowiem to on ulega uszkodzeniom mechanicznym: zarysowaniom oraz pęknięciom. Z tego powodu osłonka na ekran stanowi niemal obowiązkowe akcesorium również w przypadku Apple iPhone 12 (5.4). Zapoznaj się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego, w której prezentujemy także niezawodne folie i szkła ochronne na ekran iPhone’a. Ochrona ekranu pozwoli Ci zapobiec stopniowemu niszczeniu wyświetlacza na skutek normalnego użytkowania, a także jego poważnym uszkodzeniom w wyniku niechcianego wypadku. Co ważne, każda nasza osłonka na ekran jest łatwa w montażu i w żaden sposób nie wpływa na jakość obrazu czy komfort obsługi iPhone’a.

Jaka osłonka na ekran do Apple iPhone 12 (5.4)?

Jeśli interesuje Cię ochrona ekranu w Apple iPhone 12, do Twojego wyboru pozostają szkła ochronne i folie poliwęglanowe. Folie ochronne zabezpieczają ekran iPhone’a w głównej mierze przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami. Z tego powodu warto stosować je na przykład z etui z klapką lub bumperami. Zasadnicza zaleta, jaką posiadają folie poliwęglanowe, to ich znikoma widoczność i wysoka trwałość. Najwyższy poziom ochrony przed zbiciem szybki ekranowej w iPhonie gwarantują za to szkła ochronne, a konkretnie szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Szkła hartowane są grubsze i twardsze od folii ochronnych, dlatego lepiej amortyzują uderzenia.

Możliwości kompaktowego flagowca Apple iPhone 12

Flagowiec Apple iPhone 12 (5.4) stanowi małą rewolucję wśród nowoczesnych smartfonów, prezentuje bowiem kompaktowy, wygodny w obsłudze wyświetlacz o przekątnej 5,4 cala. Dzięki klasycznemu designowi iPhone można obsługiwać jedną ręką lub nosić w kieszeni. Mimo mniejszego rozmiaru ekran klasy AMOLED wyświetla obraz w znakomitej rozdzielczości. Z tyłu obudowy mieści się podwójny aparat fotograficzny z sensorem LiDAR. Za wysoką moc obliczeniową odpowiada wydajny procesor Apple A14 Bionic uważany za jeden z najpotężniejszych układów na rynku. W niewielkiej obudowie zawarto baterię o pojemności 2227 mAh.