Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 12 Mini

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz ekran swojego iPhone 12 Mini

Chyba dla każdego użytkownika smartfona ważnym jest, by jego urządzenie jak najdłużej działało bez zarzutów oraz wyglądało jak nowe. Niestety nie zawsze się udaje zachować początkowy stan telefonu. Jednakże z pomocą specjalnych osłonek można na długo cieszyć się telefonem bez oznak zniszczenia. Jednymi z takich akcesoriów są folie ochronne i szkła hartowane na ekran. Są to bardzo cienkie plastry, które po nałożeniu na ekran chronią go przed zadrapaniami, zarysowaniami, a nawet zmniejszającymi możliwość stłuczenia matrycy. W naszym sklepie dostępne są przeróżne akcesoria chroniące ekran, w tym dedykowane do modelu Apple iPhone 12 Mini.

Jakie są osłonki na ekran?

jest wiele rodzajów zabezpieczeń ekranu w telefonie. Najpopularniejsze są szkła hartowane, czyli specjalnie wytwarzane szkiełka, które mają wysoką twardość. Dzięki nim ochronisz telefon przed zadrapaniem, zarysowaniem czy zabrudzeniem. Ponadto szkła zmniejszają możliwość pęknięcia matrycy. Popularne są również folie ochronne, które po nałożeniu na front sa praktycznie niewidoczne. Oba typy akcesoriów są łatwe w montażu i demontażu. W naszym sklepie, dla modelu Apple iPhone 12 Mini mamy specjalne, dedykowane folie i szkła, które posiadają wycięcia na wszelkie otwory w ekranie, co zwiększa komfort obsługi modelu. Oprócz tego, w ofercie znajdują się także szkła i folie o uniwersalnym rozmiarze, które można dociąć lub dopasować do wielkości ekranu telefonu.

Apple iPhone 12 Mini - krótka specyfikacja

Telefon Apple iPhone 12 Mini trafił na rynek w 2020 roku. Model ma wbudowane 4 GB RAMu oraz procesor Apple A14 Bionic (5 nm). Dodatkowo smartfon posiada ekran OLED Super Retina Display o przekątnej 5,4 cala i obsługuje sieć 5G. Obudowa telefonu składa się ze szkła i aluminium. Warto dodać, że model wyposażony jest w dwa obiektywy tylne oraz przedni. Ponadto użytkownik ma o wyboru pojemność pamięci masowej - 64 GB,128 GB lub 256 GB.