Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 12 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wysokiej jakości osłonka na ekran Apple iPhone 12 Pro (6.1)

Jeśli zależy Ci na nienagannym wyglądzie i niezawodnym działaniu Twojego Apple iPhone 12 Pro, od razu po zakupie wyposaż go w etui ochronne oraz osłonkę na ekran. Do Twojego wyboru pozostają szkła hartowane oraz folie poliwęglanowe. Dostępne w naszej ofercie folie i szkła ochronne mają formę bezklejową i właściwości elektrostatyczne, dlatego ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Każda osłonka na ekran (szkło hartowane, folia ochronna czy hybrydowe folio-szkło) jest dostępna w wariancie dopasowanym konkretnie do modelu iPhone 12 Pro. Ochrona ekranu uwzględnia zatem przekątną oraz kształt wyświetlacza, dzięki czemu chroni całą jego powierzchnię.

Folie i szkła ochronne – co lepiej wybrać?

Dobór konkretnej formy ochrony ekranu warto dopasować przede wszystkim do własnych preferencji oraz sposobu użytkowania smartfona. Miej zatem na uwadze, że najwyższy poziom zabezpieczenia przed stłuczeniem szybki ekranowej gwarantują szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Szkła ochronne najlepiej amortyzują upadki i uderzenia smartfona. Im niższa twardość osłonki na ekran, tym niższe jej właściwości amortyzujące uderzenia. Folie poliwęglanowe są cieńsze i bardziej elastyczne, dlatego nie zapobiegają stłuczeniom ekranu. Folie ochronne przeciwdziałają jednak zarysowaniom szybki ekranowej i rzadziej same ulegają uszkodzeniu. Polecamy stosować folie poliwęglanowe z futerałami w formie książkowej, a szkła hartowane z klasycznymi etui silikonowymi.

Charakterystyka Apple iPhone 12 Pro (6.1)

Flagowiec w średnim rozmiarze Apple iPhone 12 Pro prezentuje estetyczne, staranne wykonanie i bardzo dobrą konfigurację sprzętową. Wyświetlacz klasy OLED o przekątnej 6,1 cala odświeża obraz Full HD+ z częstotliwością na poziomie 120 Hz. Przedni aparat fotograficzny zintegrowano z funkcją Face ID do bezpiecznego odblokowywania. iPhone jest również kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G. Bardzo wydajny procesor Apple A14 Bionic umożliwia wydajną i niezawodną pracę telefonu. Tylny aparat fotograficzny korzysta z zaawansowanego sensora LiDAR odpowiadającego za niezwykle dokładną rejestrację głębi ostrości. Wewnątrz obudowy zastosowano baterię o pojemności 2800 mAh.