Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 12 Pro Max

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) – dopasuj folie poliwęglanowe lub szkła hartowane

Dostępne w naszym sklepie szkła hartowane oraz folie poliwęglanowe stanowią akcesoria, za pomocą których skutecznie zabezpieczysz ekran swojego Apple iPhone 12 Pro Max przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cienkie i elastyczne folie ochronne uniemożliwiają powstawanie zarysowań, zadrapań na powierzchni wyświetlacza. Z kolei grubsze i twardsze szkła hartowane stanowią dodatkową warstwę amortyzującą, zapobiegając stłuczeniom szybki ekranowej. Z tego powodu najlepiej wybierać szkła hartowane o jak najwyższej twardości, czyli 9H w skali Mohsa. Należy pamiętać także o tym, że folie i szkła ochronne nie wpływają w żaden sposób na jakość obrazu. Mogą natomiast maskować już wcześniej powstałe, drobne zarysowania wyświetlacza.

Jakie atuty ma osłonka na ekran?

Największym atutem każdej osłonki na wyświetlacz Apple iPhone 12 Pro Max jest po prostu gwarantowana przez nią ochrona ekranu. Folie i szkła ochronne mają jednak również dodatkowe zalety. Dostępne w naszej ofercie szkła hartowane i folie poliwęglanowe są bezklejowe, co oznacza, że nie zostawiają na ekranie żadnych trwałych śladów. Dzięki właściwościom elektrostatycznym dokładnie przylegają do wyświetlacza, nie tworząc nieestetycznych bąbli powietrza. Każda osłonka na ekran posiada specjalną warstwę oleofobową. Gromadzi zatem mniej zanieczyszczeń, łatwiej się ją czyści i mniej widać na niej odciski palców. Stuprocentowa przezroczystość i minimalna grubość osłonek sprawi, że wkrótce zapomnisz o ich obecności na wyświetlaczu.

Apple iPhone 12 Pro Max – specyfikacja techniczna

Największy z linii 12 Apple iPhone 12 Pro Max dysponuje wyświetlaczem AMOLED o przekątnej 6,7 cala. W jego przypadku również postawiono na klasyczną estetykę Apple. Telefon jest kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G i posiada przydatną funkcję Face ID. Z tyłu obudowy umieszczono panel z potrójnym aparatem fotograficznym, którego pracę wspomaga ultraczuły sensor LiDAR. Serce telefonu stanowi potężny procesor Apple A14 Bionic wspierany przez duży RAM, za pomocą którego możliwa jest obsługa wszystkich najbardziej wymagających aplikacji. 6,7-calowy iPhone dysponuje również największą baterią o pojemności 3687 mAh.