Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 5SE

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Apple iPhone 5SE ma być następcą swojego poprzednika - Apple iPhone 5S. Odświeżona wersja bardzo popularnego modelu cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców, którzy potrzebują dobrego i funkcjonalnego telefonu do codziennego użytku. Popularność marki Apple nie słabnie i ilość osób, które decydują się na zakup produktu sygnowanej „jabłuszkiem” z roku na rok rośnie. Nowy Apple iPhone 5SE z pewnością tej tendencji nie psuje. Procesor Apple A9 doskonale radzi sobie z płynną obsługą systemu i zainstalowanych aplikacji. Wersja 5SE otrzymała 4-calowy ekran, który zmienił się pod tym względem, ze na jego powierzchni umieszczono szkło 2,5D.

Na obudowie pozbyto się ściętych krawędzi i przeniesiono przycisk zasilania z góry na bok obudowy. To praktycznie wszystkie szczegóły, które estetycznie różnią nowszy wariant z jego zasłużonym poprzednikiem. Nietrudno się takiej decyzji dziwić – charakterystyczna linia iPhone to jeden ze szczegółów, który odpowiada za legendarną popularność całej marki.

Posiadacze Apple iPhone 5SE wiedzą, że ten wyjątkowy model wymaga dużej dbałości o stan ekranu. Każda rysa zmniejsza prestiż i powoduje, że telefon traci swój unikatowy charakter. Zmatowiona długim użytkowaniem matryca traci swoje właściwości i pomniejsza wartość urządzenia – warto więc zabezpieczyć ją najlepszymi możliwymi środkami. Szkło hartowane na telefon Apple iPhone 5SE oraz mocna folia poliwęglanowa z naszego sklepu to akcesoria, które w pełni spełnią oczekiwania wymagających klientów. Doskonale dopasowane szkło 9H to najdoskonalszy sposób na to, aby nasz smartfon zawsze wyglądał jak w dniu zakupu. Folia na wyświetlacz stanowi najwygodniejsze i najbardziej estetyczne rozwiązanie problemu rys i pęknięć – jej montaż trwa zaledwie kilka chwil i nie zmienia w żaden sposób czułości matrycy.