Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone 7 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Produkty Apple to chyba najbardziej znane urządzenia mobilne na całym świecie – logo z jabłkiem budzi tyle samo zachwytów, co i kontrowersji. Nie zmienia to jednak faktu, że po nowego Apple iPhone 7 Plus ustawiają się kilometrowe kolejki do salonów i sklepów. Trudno powiedzieć, co sprawia, że tak wielkie rzesze fanów nie mogą wprost żyć bez iPhone – można za to sprawdzić co kryje najnowsze dzieło koncernu, czyli model 7 Plus. W tym telefonie zastosowano duży, 5,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości FullHD. Sama firma mocno postawiła na wydajność pracy i zaprojektowała dla Apple iPhone 7 Plus nowy procesor – pracuje on w oparciu o ośmiordzeniową jednostkę A10 Fusion, która zastąpiła wysłużony już model A9.

W porównaniu do poprzedników nowy iPhone może pochwalić się znacznie wyższą wydajnością. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także nowa kamera główna, którą z pewnością docenią miłośnicy fotografii. Dwa obiektywy z matrycami 12-megapikselowymi pozwalają wykonywać zdjęcia szerokokątne lub zbliżenia – do dyspozycji jest dwukrotny zoom optyczny oraz dziesięciokrotny zoom cyfrowy.
Apple iPhone 7 Plus z pękniętym ekranem to już nie to samo – a przecież elegancki wygląd to jedna z największych zalet tego niezwykle popularnego aparatu. Nawet największy fan nie będzie z przyjemnością korzystał ze smartfona z uszkodzonym wyświetlaczem – dlatego właśnie miłośnicy Apple tak chętnie inwestują w akcesoria ochronne – folia ochronna na ekran i szkło 9H na Apple iPhone 7 Plus to niezbędny zakup dla każdego miłośnika tej marki. W ofercie naszego sklepu znaleźć można doskonale dopasowane szkło hartowane o wysokiej wytrzymałości – równie dużą popularnością cieszy się dyskretna i łatwa w montażu folia poliwęglanowa.