Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Apple iPhone SE (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Zabezpiecz wyświetlacz Apple iPhone SE (2020) poprzez folie i szkła ochronne

Ochrona ekranu powinna stanowić podstawowe akcesorium każdego nowego smartfona. Nie inaczej jest w przypadku telefonu Apple iPhone SE (2020), który posiada stosunkowo mały wyświetlacz, jednak wciąż może ulec uszkodzeniom mechanicznym. Stosując folie i szkła ochronne, możemy zapobiec większości nieszczęśliwych konsekwencji upadku lub uderzenia telefonu. Tych zdarzeń nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, dlatego warto przezornie nosić na wyświetlaczu folie poliwęglanowe lub szkła hartowane. Pamiętajmy o tym, by dopasowywać folie i szkła ochronne do danego modelu iPhone’a. Wówczas ochrona ekranu jest kompatybilna wymiarowo i uwzględnia wycięcia na przycisk funkcyjny czy przedni aparat fotograficzny.

Folie poliwęglanowe a szkła hartowane – jakie są różnice?

Twoja osłonka na ekran iPhone’a może mieć różne właściwości. W naszym sklepie znajdziesz zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła ochronne, a także hybrydowe folio-szkła łączące właściwości obu akcesoriów. Jeżeli planujesz wyposażyć swój iPhone SE (2020) w futerał z klapką, polecamy folie ochronne, które są cieńsze i mniej widoczne, jednak chronią wyświetlacz przed zarysowaniami. Dla zwolenników noszenia klasycznych, silikonowych etui na tył smartfona zalecamy z kolei szkła hartowane o większej twardości i grubości. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja ochrona ekranu wykazywała większą elastyczność, koniecznie przetestuj folio-szkła o nieco niższej twardości od szkieł hartowanych.

Odkryj potencjał Apple iPhone SE (2020)

Wydajny, a zarazem stosunkowo tani Apple iPhone SE (2020) jest dostępny w trzech wariantach pamięci wewnętrznej: 64, 128 i 256 GB. Posiada 4,7-calowy wyświetlacz panoramiczny Retina HD o klasycznym designie. Zawiera charakterystyczny dla marki Apple przycisk Początek, z którym zintegrowano czytnik linii papilarnych. Wydajną obsługę aplikacji gwarantuje czip A13 Bionic z systemem Neutral Engine trzeciej generacji. iPhone ma wodo- i pyłoszczelność klasy IP67, co pozwala na jego zanurzenie na głębokość 1 m do 30 minut. Tylny aparat bazuje na obiektywie szerokokątnym i różnorodnych trybach fotograficznych wspieranych przez sztuczną inteligencję.