Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Pegasus 5000

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Firma Asus najbardziej kojarzy się z laptopami i dlatego właśnie każdy telefon tej marki budzi ogromne zainteresowanie szerokiej rzeszy odbiorców. W wypadku modelu Asus Pegasus 5000 firma zachowała bardzo bezpieczny design i oddała do rąk użytkowników sprzęt ze średniej półki. Model zaprojektowany został dla standardowego użytkownika, który z telefonu korzysta w codziennych czynnościach i służy mu on do komunikacji, przeglądania sieci oraz okazjonalnej rozrywki przy grze lub oglądaniu filmów.

Urządzenie pracuje na bazie ośmiordzeniowego procesora MediaTek MT6753 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz oraz 2 lub 3 GB pamięci RAM. W przypadku aparatu także postawiono na standardy – średniej klasy obiektywy pracują w oparciu o 13 i 5-megapikelowe matryce z tyłu i przodu telefonu. Nie zabrało tu najbardziej niezbędnych podzespołów i Asus Pegasus 5000 umożliwia połączenie telefonu z siecią WiFi, sparowanie go z innym urządzeniem za pomocą modułu Bluetooth oraz używanie szybkiej łączności LTE.
Asus znany jest ze swojej jakości i urządzenia tego producenta nie sprawiają zwykle żadnych problemów technicznych. Niestety sprawna praca smartfona nie zawsze idzie w parze z jego wyglądem. Obudowa każdego telefonu przyjmuje na siebie wiele zagrożeń, bywa rysowana i przecierana w kieszeniach oraz torebkach. Szczególnie narażona na uszkodzenie jest matryca dotykowa – w jej wypadku postawić trzeba na wyjątkowo trwałą ochronę. Wysokowytrzymałe szkło hartowane zabezpieczy ekran przed stłuczeniem, a doskonale dopasowana folia poliwęglanowa ochronie jego powierzchnię przed zarysowaniami. Zarówno szkło 9H jak i folia na ekran dopasowywane są idealnie do wymiarów ekranu i po zainstalowaniu stają się niewidoczne dla użytkownika.