Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus ROG Phone

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Asus ROG Phone - skuteczna ochrona ekranu!

Szkła hartowane i folie ochronne dostępne w ofercie sklepu internetowego etuo.pl to niezawodna ochrona delikatnych ekranów współczesnych smartfonów przed stłuczeniem po upadku, zarysowaniem lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Szkła ochronne o twardości do 9H w skali Mohsa to propozycja dla osób, którym zależy na długotrwałym używaniu telefonu, bez ryzyka jego uszkodzenia. Dzięki wyjątkowej twardości mogą ochronić nawet przed stłuczeniem matrycy, zarysowaniami, otarciami lub zabrudzeniami ekranu. Dopasowane do całości frontu telefonu, posiadają wycięcia w miejscach odpowiednich dla komponentów znajdujących się na jego przodzie. Można zakupić je w zróżnicowanych wersjach: dopasowanej do całości frontu, do samej matrycy lub z zakrzywionymi rantami. Folie ochronne na ekran posiadają z kolei nieco mniejszą twardość – sięgającą do 3H w skali Mohsa. Pozwalają więc na ochronę przed drobnymi rysami i zabrudzeniami. Folie poliwęglanowe można także kupić w różnych wersjach: zakrywające cały ekran, matrycę, zakrywające front, tył i boki telefonu oraz w wersji na ekrany zakrzywione.

Zalety ochrony ekranu telefonów ROG Phone

Najważniejszym powodem, dla którego warto stosować szkła i folie na ekran jest zabezpieczenie telefonu. Większość z nich obecnie posiada duże, wygodne w użytkowaniu wyświetlacze, które jednak są bardziej narażone na uszkodzenia i zarysowania. Dzięki odpowiednio dobranemu zabezpieczeniu, możemy cieszyć się funkcjonalnością aparatów na dłużej oraz wygodnie korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie oferują nam ich producenci.

Asus ROG Phone - specyfikacja modelu

Szkła i folie na telefon Asus ROG Phone skutecznie ochronią ten model, w którym wykorzystano najszybszy obecnie na świecie procesor mobilny Qualcomm Snapdragon 845 i wyjątkowy system chłodzenia. Wyświetlacz aparatu AMOLED gwarantuje szybkość pracy oraz przepiękne efekty wizualne. Z tego też względu jest to model szczególnie chętnie wybierany przez zapalonych graczy, którzy mogą dzięki niemu w każdym miejscu oddawać się ulubionej rozrywce. Warto więc, aby skutecznie zabezpieczyli posiadany telefon przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego, intensywnego użytkowania. Szkła i folie dedykowane temu modelowi pozwolą korzystać ze wszystkich jego funkcji, a jednocześnie zapewnić mu bezpieczeństwo.