Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus ROG Phone 2

Pokaż na stronie Zwiń

Asus ROG Phone 2 - niezawodna ochrona ekranu

Ochrona ekranu to niezwykle istotna kwestia, o której warto pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem, przed zakupem nowego urządzenia mobilnego. Ważne jest, aby smartfon, tablet czy czytnik e-booków były odpowiednio zabezpieczone już od pierwszych chwil. Najbardziej odpowiednimi produktami przeznaczonymi do ochrony tego rodzaju urządzeń są między innymi szkła hartowane i folie poliwęglanowe oraz folioszkła, będące hybrydą powstałą z połączenia dwóch wymienionych surowców. Modele dostępne w sklepie internetowym etuo.pl występują w dwóch wersjach - jako gotowe blistry, posiadające wycięcia na najważniejsze komponenty telefonu (przycisk funkcyjny, głośnik, obiektyw aparatu) oraz w formie arkuszy folii do przycięcia. W asortymencie sklepu zainteresowane osoby znajdą ponadto duży wybór pokrowców i obudów klasycznych i ozdobnych odpowiednich dla większości dostępnych na rynku urządzeń mobilnych.

Zalety ochrony ekranu Asus ROG Phone 2

Szkła i folie na ekran to jak dotąd najlepsze, co wymyślono do ochrony dotykowych ekranów. Mimo że są cienkie, odznaczają się dużą odpornością na stłuczenia i zarysowania. Wiele osób, które jeszcze nie miały okazji korzystać z tych produktów obawia się, że mogą one zaburzać funkcje dotykowe ekranu. Nic bardziej mylnego. Użytkowanie smartfonów posiadających folię bądź szkło jest tak samo komfortowe, jak w przypadku braku tych osłonek. Ponadto minimalizują one ryzyko przedostawania się zanieczyszczeń do wewnątrz urządzenia, co bez wątpienia przyczynia się do przedłużenia ich żywotności. Folie ochronne lub szkła hartowane nie kosztują wiele, za to ich znaczenie dla bezpieczeństwa urządzeń mobilnych jest nie do przecenienia.

Asus ROG Phone 2 - specyfikacja modelu

W III kwartale 2019 roku swoją premierę rynkową miał smartfon Asus ROG Phone 2. Jego wymiary to 170.99 x 77.60 x 9.78 mm, zaś waga - 240.00 g. To poręczne urządzenie doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu i mogą być z niego zadowoleni zarówno młodzi ludzie, wykorzystujący smartfona głównie do komunikacji via media społecznościowe, jak i osoby, którym zależy na funkcjonalnym i praktycznym urządzeniu pomocnym w pracy. Asus ROG Phone 2 ma w standardzie wydajną baterię Li-Ion 6000 mAh.