Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Zenfone 3 (ZE552KL)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Doskonała jakość to wyznacznik produktów oferowanych przez koncern Asus – to jeden z licznych powodów, dla których firma pochwalić może się rzeszą wiernych fanów. Pojawienie się modelu Asus Zenfone 3 z pewnością sprawiło, że liczba ta znacząco się powiększyła. Do dyspozycji użytkowników oddano bardzo dobry sprzęt, który dodatkowo nie przeraził cenę – w zestawieniu koszt/jakość ten model wypadł bardzo dobrze. Sercem smartfona stał się bardzo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 820 z sześcioma rdzeniami taktowanymi zegarem 1,7 GHz. Grafiką zarządza zintegrowany chipset Adreno 510, a wspomaganie mocy obliczeniowej zapewniają 4 GB RAM.

Ogromnym atutem są aparaty fotograficzne bardzo wysokiej jakości. Nie zabrakło oczywiście metalowej obudowy z lotniczego aluminium oraz skanera linii papilarnych, który w urządzeniach wyższej klasy staje się powoli standardem. Ogromnym atutem jest też z pewnością doskonały wygląd – szczotkowany tył obudowy i lekko zaokrąglone, typowe dla Asusa kształty przypadną do gustu miłośnikom designerskiego sprzętu.

Ekran bardzo dobrej jakości może być powodem do dumy – oglądanie filmów i zdjęć na takim wyświetlaczu to prawdziwa przyjemność. Niestety nawet drobna rysa może zmienić to diametralnie. Dlatego warto zabezpieczyć ekran z pomocą sprawdzonych akcesoriów – najlepiej stosowane w tym celu są: szkło hartowane oraz folia poliwęglanowa. Łatwy montaż i doskonale dopasowane gabaryty powodują, że te produkty zapewniają nie tylko komfort pod względem ochrony swojego urządzenia, ale także pozwalają zachować pełną jego estetykę. Folia na wyświetlacz pozwala uniknąć brzydkich rys, a szkło 9H może wytrzymać nawet kontakt z ostrym narzędziem lub zabezpieczyć delikatny ekran przy upadku na twardą powierzchnię.