Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj folie i szkła ochronne do Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS)

Poszukując idealnej osłonki na ekran Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS), warto bliżej zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy folie poliwęglanowe oraz szkła ochronne o zróżnicowanym stopniu twardości oraz elastyczności. Folie ochronne występują w wariancie elektrostatycznym, a szkła hartowane są dodatkowo dostępne także w wersji naklejanej na wyświetlacz. Niezależnie od Twojego wyboru każda nasza osłonka na ekran prezentuje stuprocentową transparentność, nie wpływając na jakość wyświetlanego obrazu. Co więcej, grube szkła ochronne 0,33 mm nie mają także wpływu na precyzję obsługi wyświetlacza. Chronią natomiast ekran przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, do których może dojść podczas codziennego użytkowania smartfona.

Jakie atuty ma osłonka na ekran?

Stosując folie i szkła ochronne na ekran swojego smartfona, znacząco wydłużasz jego estetykę i użyteczność. Folie poliwęglanowe zapobiegają zarysowaniom wyświetlacza, a szkła hartowane dodatkowo minimalizują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Ochrona ekranu dotyczy także nadmiernego gromadzenia się na nim zabrudzeń. Osłonka na ekran posiada bowiem specjalną powłokę olefobową, która w mniejszym stopniu absorbuje zanieczyszczenia i znacznie ułatwia czyszczenie wyświetlacza. Folie i szkła ochronne to wytrzymałe akcesoria, które mogą posłużyć Ci przez długi czas. W przeciwieństwie do etui z klapką chronią ekran bez przerwy, nawet w momencie, gdy jest on użytkowany.

Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS) – dane techniczne telefonu

6,67-calowy Asus Zenfone 7 Pro (ZS671KS) to wysokiej jakości smartfon, który robi wrażenie nie tylko swoim designem, ale również możliwościami. Duży ekran klasy AMOLED wyświetla obraz w jakości Full HD+. Dodatkowo zabezpiecza go hartowane szkło Corning Gorilla Glass 6. Dostępne są dwa warianty pamięci RAM: 6 lub 8 GB, która wspiera pracę procesora Qualcomm Snapdragon 865. Pamięć wewnętrzna wynosi niezmiennie 128 GB. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów o matrycach Sony: standardowego, szerokokątnego i teleobiektywu. Duża bateria o pojemności 5000 mAh obsługuje technologię Quick Charge 4.0.