Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Szkła i folie ochronne do Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Stłuczona szybka ekranowa to jedno z najbardziej uciążliwych uszkodzeń mechanicznych, jakie może dotknąć Twój Asus Zenfone 7 (ZS670KS). Pęknięty ekran nie tylko gorzej wygląda, ale może też zupełnie wykluczyć dalsze korzystanie ze smartfona. Aby zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń, wybierz z naszej oferty szkła ochronne dopasowane do modelu posiadanego przez Ciebie telefonu. Nasze szkła hartowane mają najwyższą twardość na rynku 9H w skali Mohsa i grubość 0,33 mm. Dzięki temu maksymalnie minimalizują ryzyko pęknięcia wyświetlacza na skutek uderzenia lub upadku. Do Twojego wyboru pozostają także cienkie i elastyczne folie ochronne, które zabezpieczają ekran przed zarysowaniami i otarciami.

Dlaczego osłonka na ekran to niezbędne akcesorium?

Współcześnie projektowane smartfony zachwycają estetyką oraz możliwościami technologicznymi, jednak są znacznie bardziej podatne na uszkodzenia. Najbardziej newralgiczny obszar każdego telefonu stanowi jego wyświetlacz dotykowy – właśnie dlatego tak ważna jest niezawodna ochrona ekranu. Folie i szkła ochronne zapobiegają wszystkim potencjalnym uszkodzeniom mechanicznym. Folie poliwęglanowe nie pozwalają na powstawanie zarysowań na wyświetlaczu, a szkła hartowane dodatkowo minimalizują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Zarówno folie ochronne, jak i szkła ochronne ograniczają również brudzenie się wyświetlacza. Dzięki specjalnej powłoce oleofobowej na ekranie mniej widać odciski palców i znacznie łatwiej możesz go wyczyścić.

Jakie możliwości oferuje Asus Zenfone 7 (ZS670KS)?

Smartfon Asus Zenfone 7 (ZS670KS) wyposażono w wysokiej klasy ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala. Wyświetla on obraz w jakości Full HD+, gwarantując odświeżanie z częstotliwością 90 Hz. Z tyłu obudowy mieści się potrójny aparat fotograficzny, w którego skład wchodzi obiektyw standardowy, szerokokątny oraz teleobiektyw. Serce smartfona stanowi potężny procesor Qualcomm Snapdragon 865+ o taktowaniu na poziomie 3.10 GHz, którego pracę wspomaga 8 GB RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostaje aż 256 GB pamięci wewnętrznej. Dzięki funkcji NFC telefonem można płacić zbliżeniowo, a za pomocą Dual SIM na smartfonie można korzystać z dwóch numerów telefonu.