Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) - niezawodna ochrona ekranu

Asus Zenfone Max (M2) to kolejny hit z serii proponowanej dla osób poszukujących telefonów komórkowych o wyjątkowo pojemnych akumulatorach. Ciesząc się czasem jego pracy, warto pamiętać także o odpowiednim zabezpieczeniu, jakie gwarantują dostępne w ofercie etuo.pl szkła i folie na ekran tego właśnie modelu. Pozwolą one uchronić wyświetlacz przed zarysowaniami, zabrudzeniami i uszkodzeniami i w pełni korzystać z funkcjonalności telefonu.

Zalety ochrony ekranu Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Wyświetlacze współcześnie produkowanych smartfonów wykonywane są z materiału czułego na dotyk, ale jednocześnie podatnego na stłuczenie czy zarysowanie. Szkła ochronne i folie ochronne na ekran Huawei to akcesoria niezbędne dla wszystkich osób zastanawiających się, jak skutecznie chronić swój telefon przed efektami upadku czy noszenia aparatu razem z innymi rzeczami w torbie lub kieszeni. Szkła hartowane dostępne w asortymencie etuo.pl to ochrona przed zarysowaniem, otarciem czy zabrudzeniem ekranu, a nawet ryzykiem stłuczenia matrycy, uniemożliwiającym korzystanie z telefonu. Dopasowane do całości frontu telefonu, do samej matrycy lub w wersji 3D z zakrzywionymi rantami, szkła hartowane mają twardość do 9H w skali Mohsa, a jednocześnie nie zaburzają w żaden sposób funkcji dotykowych telefonu. Nieco mniej twarde, bo osiągające poziom 3H w skali Mohsa, są folie ochronne. Bardzo cienkie i posiadające wycięcia na najważniejsze komponenty frontu telefonu, folie poliwęglanowe ochronią ekran przed drobniejszymi zarysowaniami i zabrudzeniami, a także zamaskują istniejące już drobne uszkodzenia. W sprzedaży dostępne są również hybrydy, czyli połączenia folii ze szkłem o wyjątkowej elastyczności i twardości, szkła i folie na tylne aparaty fotograficzne w telefonach oraz szkła w trzech rozmiarach i folie uniwersalne do docięcia na dany model.

Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) - specyfikacja modelu

Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL), którego nowa odsłona została przyszykowana na 2019 rok, to model z akumulatorem o pojemności liczącej 4000 mAh działający na procesorze Snapdragon 660. Jego ogromną zaletą, poza długim czasem działania, jest wycena, konkurencyjna dla znacznie droższych modeli przy dobrej jakości poszczególnych komponentów.