Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Asus Zenfone Max (ZC550KL) 

(Liczba produktów: 2)
Sortuj: 
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Utworzono
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model urządzenia
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Wyprzedaż
Asus Zenfone Max (ZC550KL) - folia ochronna

Basic

Asus Zenfone Max (ZC550KL) - folia ochronna

Cena promocyjna 5,95 zł Normalna cena 11,90 zł
Wyprzedaż
Asus Zenfone Max (ZC550KL) - szkło hartowane

Basic

Asus Zenfone Max (ZC550KL) - szkło hartowane

Cena promocyjna 12,95 zł Normalna cena 25,90 zł
 

Duży ekran, ogromny akumulator i całkiem nowy projekt obudowy. Asus Zenfone Max (ZC550KL) daje swoim użytkownikom całkiem spore możliwości i odświeża nieco ofertę tajwańskiej firmy. W smartfonie zastosowano sprawdzone podzespoły – 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 z czterema rdzeniami taktowanymi z częstotliwości 1,2 GHz współpracuje ściśle z 2 GB pamięci RAM i układem graficznym Adreno 306. Na tylnym panelu znalazł się doskonały aparat fotograficzny wykonany z użyciem technologii PixelMaster i obiektywem o jasności f/2.0.

Jednak Asus Zenfone Max (ZC550KL) wyróżnia się spośród konkurencji innym szczegółem. W obudowie o grubości zaledwie 10,5 milimetra zmieścił się akumulator o pojemności aż 5.000 mAh. Taka ilość energii wystarcza do tego, aby zasilać podzespoły przez niezwykle długi czas – w praktyce żadne urządzenie dostępne na rynku nie może pochwalić się taką żywotnością. Producent zapewnia, że telefon w stanie czuwania może obyć się bez ładowarki przez ponad miesiąc. Smartfon może służyć także jako powerbank dla innych urządzeń mobilnych wspierających technologię On-The-Go.

Najcenniejszym i najbardziej narażonym na uszkodzenia elementem każdego smartfona jest ekran. Warto zadbać o to, aby służył on długo i sprawnie – najłatwiej osiągnąć to przez montaż specjalnie przystosowanych do tego akcesoriów. Szkło hartowane na telefon i folia poliwęglanowa to tanie skuteczne metody ochrony cennej matrycy. Folia ochronna jest niezwykle prosta i szybka w montażu – z jej pomocą ochronić zabezpieczyć można wyświetlacz przed stłuczeniem lub zarysowaniem. Szkło 9H gwarantuje bardzo wysoką odporność – osłonięty nim ekran jest w stanie oprzeć się nawet zarysowaniu bardzo ostrym narzędziem.