Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Coolpad

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Coolpad Group Limited to chiński koncern, który pierwotnie nazywał się Yulong Computer Telecommunication Scientific i był częścią grupy China Wireless Technologies Limited. W 2013 roku Coolpad stał się jednostką niezależną i rozpoczął udany podbój rynku mobilnych urządzeń. Na początku marka operowała jedynie na terenie Azji, ale w roku 2015 rozpoczęła inwestycyjną inwazję na Europę. Aktualnie produkty chińskiego producenta kupić można także w Polsce. Firma posiada ogromny potencjał i swoimi produktami zaczyna zdobyć rzeszę wiernych fanów.

Smartfony Coolpad stanowić mogą doskonałą alternatywę dla droższych urządzeń, a ich nowatorskie konstrukcje z pewnością będą prawdziwym powiewem świeżości na nieco skostniałym runku europejskim. Niejednokrotnie już chińskie produkty okazywały się bardzo lepiej dopasowane do potrzeb masowego odbiorcy i to stanowić może najbardziej stabilny fundament sukcesu firmy Coolpad na świecie.

Wyjątkowo trwała i doskonale dopasowana folia poliwęglanowa pozwoli zapewnić matrycy smartfona ochronę przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz zabrudzeniami. Każda oferowana przez nas folia na wyświetlacz została precyzyjnie wycięta i dopasowana do unikalnych kształtów poszczególnych modeli telefonów, dzięki czemu zawsze będzie doskonale pasować i spełniać swoją rolę. Szkło hartowane (tempered glass) pokrywa cała powierzchnię ekranu i po zamontowaniu jest praktycznie niewidoczne. Właściwości materiału sprawiają, że użytkownik nie zauważa żadnej różnicy w użytkowaniu smartfona – nie zmieni się jakość kolorów ani kąty widzenia. Bez zmian pozostanie także czułość matrycy. Szkło 9H to najlepszy prezent jaki można sprawić swojemu każdemu użytkownikowi telefonów Coolpad.