Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Coolpad Porto S

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Chińskie telefony Coolpad nie mają nic wspólnego ze stereotypem „chińszczyzny”. Urządzenie tego producenta nie ustępują w niczym aparatom oferowanym przez marki europejskie czy amerykańskie, a ich ogromnym atutem jest niska cena – przy zachowaniu standardów technologicznych i jakościowych. Model Porto jest tego najlepszym dowodem, gdyż w jego wypadku estetyka wykonania już na pierwszy rzut oka zdrasza, że mamy do czynienia z pełnowartościowym telefonem ze średniej półki. W tym wypadku zastosowano znany i lubiany procesor Qualcomm Snapdragon 410 – wykorzystuje od do obliczeń cztery rdzenie MSM 8916 taktowane częstotliwością 1,2 GHz.

Dla takiej jednostki 1 GB pamięci RAM jest całkowicie wystarczający i taki zestaw bardzo dobrze sprawdzi się w większości codziennych czynności. Nie zapomniano także o miłośnikach cyfrowej fotografii i Coolpad Porto wyposażono w główny aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, który umożliwia nagrywanie filmów z jakością FullHD oraz przednią kamerę 5-megapikselową, która pozwala nagrywać wideo w standardzie HD.
Średnia klasa cenowa oznacza, że większość podzespołów i części smartfona wykonane zostały z należytą pieczołowitością. Nawet wysokojakościowe elementy nie są jednak wieczne – urządzenia mobilne ze względu na swoją specyfikę dodatkowo narażone są na więcej niebezpieczeństw. Szczególnie cierpi na tym ekran. Nasz sklep specjalizuje się w akcesoriach, które chronią ekran telefonu zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i zużyciem wywołanym eksploatacją. Wysokogatunkowe szkło hartowane i folia poliwęglanowa zapewnia możliwość zapewnienia sobie szybko i niedrogo rozwiązania problemu zachowania ekranu w idealnym. Folia ochronna i szkło 9H zamontować można w kilka minut – ich trwałość zapewnia jednak wiele miesięcy spokojnego użytkowania swojego Coolpad Porto lub innego smartfona.